2737
2739
عنوان

همسرداری

212 بازدید | 17 پست

لطفا راهنمایی کنید.پدر شوهرم بخاطر تیپ ظاهریم که محجبه نیستم و آرایش میکنم بهم توهین میکنه همه اعضای خانوادش بهم لی احترامی میکنن و هر اتفاق ناخوشایندیا دعوایی با همسرم میکنم.حتی ورشکستگی همسرمو تقصیر تیپ من میدونن.چهارساله جز احترام هیچی نگفتم فکرکردم با احترام و ادب من خجالت زده میشن ولی وقیح شدن.شبا خوابم نمیبره ازبس به حرفها و کاراشون فکرمیکنم.میگن تو باب میل ما نیستی و نبودی!!!!

تعداد رای : 1
نظرسنجی
۱
1
100%
۲
0
0%

یکم تو هم مراعات کن . بعد چهارسال بگو به شما چه تیپ من

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب می تونی پیش اونا رعایت کنی یه خورده

من مثلا با دایی و اینام راحتم خب محرمن

ولی خانواده ی همسرم اینطوری نیستن منم تا حدودی رعایت می کنم البته نه تا حدی که خودم اذیت شم

میشه برام یه صلواتبفرستی به حاجتم برسم؟ اگه صلوات فرستادی لایک کن تا برات صلوات بفرستم.
2731
خب تیپت رو درست کن گلم‌ مجرد نیستی دیگه هرجور بخای بپوشی منم بعد ازدواجم خودمو با خانواده شوهرم سازش ...

اره ولب نهپتا اون حد یکم رعابت کنی درس میشن کاری کن که بهت احنرام بزارن نه اینکه لجشونو دراری

2738

اگه ناراحت نمیشی یکم باهاشون راه بیا

من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی ،ولی پی شبنم نمیگردم با خفت و خاری🤠بخشیدمت برو حلالت کردم نیازی نبود کاربریتو ببندی ، برگرد ،حرفاتو باور کردم 🤚

نظرسنجی چی میگه

١ یعنی چی

٢ یعنی چی

من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی ،ولی پی شبنم نمیگردم با خفت و خاری🤠بخشیدمت برو حلالت کردم نیازی نبود کاربریتو ببندی ، برگرد ،حرفاتو باور کردم 🤚

دیگ ارایشو بچه ب دنیا میاد میکنه دیگ  

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
خب تیپت رو درست کن گلم‌ مجرد نیستی دیگه هرجور بخای بپوشی منم بعد ازدواجم خودمو با خانواده شوهرم سازش ...

عزیزم شوهرم محجبه دوست نداره.تازه من خیلی رعایت میکنم.ولی بازم با حرفهاشون آزارم میدن میگن موهات باید کاملا تو باشه

اگه ناراحت نمیشی یکم باهاشون راه بیا

خیلی راه اومدم ولی بدتر شدن میگن موهات بیرون نباشه.البته مشکل من اینا نیست .مشکل من طرز برخوردشونه هرچی دلشون میخواد میگن.موی بیرون دلیل ناپاک بودنه؟

خیلی راه اومدم ولی بدتر شدن میگن موهات بیرون نباشه.البته مشکل من اینا نیست .مشکل من طرز برخوردشونه ه ...

نه عزیزم ولی گناه محسوب میشه 

2706