2733
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شوهر من یه ماه خونست یه ماه سرکار.وقتایی که نیست اون یه ماه کلا تو نی نی سایتم.درسته پیش پدر و مادرم ...

چکارست؟

اون یه ماه ک هست همش پیش همین؟ خوش میگذره؟ بگو چ حسی داره

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت
2731
من تازه دیروز فهمیدم باردارم میگن بخاطر اونه.دو هفته هست اینجوری شدم

وقتی فهمیدب بارداری شوهرت بود یا نه؟ چن ساله از کردی

واکنش شوهرت چیبود

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت
من همینجوری  دلیله خاصی نداره اینستا و اینا ک ندارم گاهی تو گوگل یه سر بزنم اینجام یه دید میزن ...

خیلی جالب بود اولین باری بود ک یکی رو غیر از شوهرم دیذدم ک شبکه اجتماعی نداره

شما چرا نداری به خاطر خانمت؟ 

چکارست؟ اون یه ماه ک هست همش پیش همین؟ خوش میگذره؟ بگو چ حسی داره

حفاری شرکت نفت.اره اون یه ماه همش باهمیم عین برق و باد میگذره.وقتی سرکاره اصلا زمان نمیگذره موقع رفتنش خیلی اذیت میشم اما چاره چیه مجبوریم تحمل کنیم.درعوض همیشه مشتاق همیم براهم تکراری نمیشیم

وقتی فهمیدب بارداری شوهرت بود یا نه؟ چن ساله از کردی واکنش شوهرت چیبود

نه عزیزم تازه دیروز فهمیدم باردارم شوهرم یه هفتست سرکاره.زنگ زدم بهش از دیروز خل شده همش میخنده میگه نمیدونم چمه.تازه بچه هم دوست نداشت😅

2738
خیلی جالب بود اولین باری بود ک یکی رو غیر از شوهرم دیذدم ک شبکه اجتماعی نداره شما چرا نداری به خاطر ...

نه 

برنامه اینستا ک هنوز اصلا نصب نکردم رو هیچکدوم گوشیام واتم پاکش کردم چند روز پیش بجاش تل نصبیدم 

الان گاهی تل یه سر میزنم 

فک نکنی پیرمردی چیزی ام اینجور میگم آیدیمه ببین OLiLOn

نه حوصله ندارم 

اگه اینستا نمیبود بعضیا عقدهاشون سره دلشون باد میکرد

2706