2737
2739
عنوان

بچه ها اگه شما بودید چه میکردید

118 بازدید | 15 پست

اگه با کسی نامزد میشدید یک یکدفعه بیماری مثل ام اس میگرفت وقدرت حرکتیش کم میشد شما باهاش میموندید ولی اون ناامیدوافسرده هم شده باشه درامدش بد نباشه یک مغازه داشته باشه داده باشه اجاره وازاون استفاده کنه دوسش داشته باشید ایا باهاش میموندید؟این مشکل دوستمه نه من

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

میموندم

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
2738

بستگی به نظر دوستت داره که چقد اخلاق طرفو دوست داره.اگه همو بخوان میتونن زندگی کنن چون اصلا نمیشه ب ا این مساله احساسی برخورد کرد ک بعد از مدتی پشیمون یشه.دل بزرگ میخواد که بعدها از خیلی چیزهابی منت بتونه بگذره.حتی از خودشو خواسته هاش

اره پدر ومادرش خیلی ناراحتن راضی به ازدواجش نیستن دیگه

خب حق دارن پدر و مادرش.. از طرفی دوستت نباید بخاطر احساس گناه باهاش بمونه ولی اگه از ته دل عاشقشه که بحثش جداست خوشبخت شن

خب حق دارن پدر و مادرش.. از طرفی دوستت نباید بخاطر احساس گناه باهاش بمونه ولی اگه از ته دل عاشقشه که ...

خوب دوستم یکبار چند وقتی ول کرد قضیه رو ولی نمیتونه دوریشو تحمل کنه بهش علاقه زیادی پیدا کرده همینطور پسره هم اینطوری شده

2706