2733
2739
عنوان

چطور بفهمم چی میخوام از زندگی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 232 بازدید | 29 پست
خودم می تونم بدوزم بدون کمک خیاط بالاسر ولی خب تو خونه می تونم انجام بدم

خب تبلیغات کن برای کار تو خونه 

مثلا تو گروه های شهرتون یا... 

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرسوالی داری ازمن بپرس 

سوالام تو تاپیکه اگه میتونی ج بدی 😍

لذتی بالاتر از این نیست👈 کسی رو پیدا کنی که دنیا رو مث تو ببینه،اینطوری میفهمی که هیچوقت دیوونه نبودی👻
خب تبلیغات کن برای کار تو خونه  مثلا تو گروه های شهرتون یا...

آره باس همینکارش کنم دیگه از بیکاری .بی پولی خستم 

لذتی بالاتر از این نیست👈 کسی رو پیدا کنی که دنیا رو مث تو ببینه،اینطوری میفهمی که هیچوقت دیوونه نبودی👻
2728

میون  چند تا دلبر...این ور برم یا اون ور😂

آینده معلم زبان از همه بهتره

گروه سبز....قد ۱۶۳  وزن اولیه۶۲.۱۰۰ وزن شرو۵ چالش ۶۰...وزن هدف ۵۵ .....کاهش اول۵۹.۳۰۰....کاهش دوم:۵۹.....کاهش سوم:۵۷.۴۰۰🤞🤞🤞🤞
میون  چند تا دلبر...این ور برم یا اون ور😂 آینده معلم زبان از همه بهتره

😄😄 نظرشما اینه ؟ دوستان پیش از شما گفتن درآمد خیاطی بهتره .شما در این باره نظری ندارید ؟

درآمد کدومش بهتره ؟ 

من مامانم خیاطه و اصلا نسبت به اون چیزی که کار میکنند در آمد ندارن

یک لباس دو چند روز مثلا پیشینی پیروزی به کلی پول برق و اصطلاک چرخ و  وسیله هات بعد تازه وقتی هم میان میگن مگه چی کار کردی حالا یکم کمتر حساب کن خلاصه از دماغت در میارن

اصلا خیاطی نرو تو ایران آینده کاری نداره

گروه سبز....قد ۱۶۳  وزن اولیه۶۲.۱۰۰ وزن شرو۵ چالش ۶۰...وزن هدف ۵۵ .....کاهش اول۵۹.۳۰۰....کاهش دوم:۵۹.....کاهش سوم:۵۷.۴۰۰🤞🤞🤞🤞
😄😄 نظرشما اینه ؟ دوستان پیش از شما گفتن درآمد خیاطی بهتره .شما در این باره نظری ندارید ؟

معلم زبان تو فامیلمون هست

میتونی تو کانون زبان،تدریس خصوصی،مدارس،اموزشگاه های کنکور و یا عادی،مترجم شرکت ها و یا مترجم فیلم ها و یا سایت ها کار کنی

2740
من مامانم خیاطه و اصلا نسبت به اون چیزی که کار میکنند در آمد ندارن یک لباس دو چند روز مثلا پیشینی پ ...

😣😣وای واقعا کمر و چشم هم نمیمونه .. پس فقط واسه خودم و دخترم و شوهرم میدوزم 

معلم زبان تو فامیلمون هست میتونی تو کانون زبان،تدریس خصوصی،مدارس،اموزشگاه های کنکور و یا عادی،مترجم ...

اره گفتم ک فعلا کلاس زبانمو آنلاین ادامه بدم کنارشم مطالعه آزاد داشته باشم در آینده کارشم جور میشه خدابخواد زمینشو دارم

وسطوبگیرنه هر ور....یه وری بری میشی پر

عذر میخوام شما مردی؟من حواسم نبود چک کنم بنابر این لغوش میکنم

2706