2703
2553
عنوان

چطور بفهمم چی میخوام از زندگی؟

230 بازدید | 29 پست

دوستان من تو چندزمینه استعداد دارم واقعا نمی دونم کدومش رو بطور جدی دنبال کنم یا اینکه چطور بین اینا نظم برقرار کنم 

نمی دونم میخوام معلم زبان باشم یا خیاط ؟ نقاش باشم یا عکاس؟ به شعرهم خیلی علاقه دارم همیشه عکس نوشته های خوشگل رو با متنای شاعرانه درست میکنم بدلیجات خوشگلم درست میکنم   کلا عاشق هنرم 

شما نظرتون چیه؟من چیکار کنم کدومشو انتخاب کنم و ب طور جدی دنبال کنم ازش درآمد کسب کنم؟

لذتی بالاتر از این نیست👈 کسی رو پیدا کنی که دنیا رو مث تو ببینه،اینطوری میفهمی که هیچوقت دیوونه نبودی👻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

خیاط شو

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️
میون این همه عاشق کی رو انتخاب کنم.... کدوم رو جواب کنم (با ریتم و بشکن زدن بخونید!)

😂😂دقیقا حال منه

لذتی بالاتر از این نیست👈 کسی رو پیدا کنی که دنیا رو مث تو ببینه،اینطوری میفهمی که هیچوقت دیوونه نبودی👻
عزیزم شما هنرمند هستید... ماشالا

مرسی نظر لطفتونه😍

2714
خیاط شو

خیلی از خیاطای دور و برم منصرفم کردن گفتن سخته و ب درآمدش نمی ارزه و کلی عیب ایراد میگیرن و کمردرد و ...😒وگرنه خودمم نیاز دارم ب کار 

خیلی از خیاطای دور و برم منصرفم کردن گفتن سخته و ب درآمدش نمی ارزه و کلی عیب ایراد میگیرن و کمردرد و ...

خب بعد از خیاطی دبیری زبان درآمدش بهتره

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️
خب بعد از خیاطی دبیری زبان درآمدش بهتره

درآمد کدومش بهتره ؟ 

درآمد کدومش بهتره ؟ 

به نظر من خیاطی 

چجوری شروع کنم؟

باید خیاطی بزنی فک کنم

یا بری پیش ی خیاط کار کنی 

باید خیاطی بزنی فک کنم یا بری پیش ی خیاط کار کنی 

خودم می تونم بدوزم بدون کمک خیاط بالاسر ولی خب تو خونه می تونم انجام بدم

2706