2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فداتشم ممنون

❤️❤️❤️❤️❤️

کاربری 4 تورو خدا لغوم نکن نی نی یار به خدا قول میدم حرف گوش کن بشم میدونی چیه رفیق اگه قرار بود خدا غیرممکنی برات بزاره اونو برات ارزو نمیکرد توی دلت که با سعی خودت ممکنش کنی 🙋🙋🙋منو شوهر جانو زندگی زیباترین دعا الهی یکی از همین روزا بزرگترین ارزوتون براورده بشه همون غیر ممکنه که میگفتید یعنی میشه هرشب برای یه تعدادی سوره ی قدر میخونم هرکی دلش خواست بیاد بگه براش بخونم راسی اگه نیومدم یا دیر اومدم بدونید شلوغم پس ناراحت نشید جواب ندادم مرسی 
2731

اومد؟

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
2738

سلام دوست عزیز

آیه الکرسی بخون براش منم به نیتت خوندم

والله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین بخون.

زنگ بزن برادر شوهرت بگو هنوز نیومده ...

ان شاء الله که خیره

تا خدا هست ... زندگی هست 😊

آخ یاده یک خاطر افتادم

نامزد بودم دم خونه بابام یه ماشین مزاحم شد نامزدم منو پیاده کرد رفت دنبالش

بعد من هر چی زنگ میزدم جواب نمیداد و گوشیش در دسترس نبود، یکهو زنگ خونه بابام زدند و دوتا پسر بودند میگفتند دوستمون با دامادتون بوده برنگشته خونه

یعنی ماهمه سکته کردیم من که گریه

داداشم سریع زنگ زد 110 گفت دامادمون ناپدید شده 

اون یکی داداشم زنگ زد دوستاش که بیایید بریم خیابونها رو بگردیم دامادمون ناپدید شده نکنه اینا بلا سرش آوردن

پلیس اومد دوتا پسرا رو گرفت بابام از شدت عصبی به مامانم گفت لباسام رو بیار عوض کنم برم دنبال پسر مردم (نامزد من) اینقدر عصبی بود تو حیاط جلو همه لباس عوض میکرد و تمام بدنش میلرزید بابام.

خلاصه بعد از نیم ساعت که جمعیتی دم خونمون آماده که برن دنبال نامزدم ، یکهو نامزد اومد ..  نگو این پسرا گوشی نانزدم رو میزنن زمین و خراب میکنن اونم نمیتونه اطلاع به کسی بده اون یکی پسره میاد از نامزدم عذرخواهی و باهم حرف میزنن که دلجویی کنه و نامزدم شکایت نکنه.

خلاصه کار به پاسگاه رسید و پدر پسرا اومدند کلانتری.

داداشم میگفت بابا اینقدر سر اینا داد زده که نگو و نپرس و کلانتری هم پشت بابام در میاد.

خلاصه پلیس گشت خیلی مرد خوبی بود موبایلشو داد بهمون گفت اگر دوباره مزاحم شدن سریع زنگ بزنید...

الحدلله که به خیر گذشت

تا خدا هست ... زندگی هست 😊
2706