2737
2739
عنوان

کسب و کار خانگی

113 بازدید | 6 پست

سلام دوستان وقت بخیر،من پیجی در اینستاگرام دارم با نام کاربری namadgandom،باوجود اینکه یکسال از شروع پیج میگذره ولی من فقط دوتا سفارش از پیج داشتم،برخوردم با مشتری خوبه،قیمت هام منصفانه اس،ولی نه فالوور هام میره بالا و نه زیاد مشتری دارم،اینم بگم که انواع کارهای نمدی مثل ساکدستی،کیف،وسایل سیسمونی و...ورباندوزی،گلدوزی انجام میدم و اینکه برای همشون دوره دیدم و دیپلم دارم و هرکس که کارهام رو میبینه از تمیزی کار تعریف میکنه،شما چه راه حلی برای افزایش فالوور و فروش بیشتر پیشنهاد میدین؟ممنون از نظراتتون🌹🌹🌹

پرروزی باشید چی بگم

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731