2737
2739
عنوان

مامان من😠😠

472 بازدید | 21 پست

داریم میایم خونمون بعد من ی سرویس بدل دارم... گفتم گوشواره‌هاش سنگینه... سریع گف نمیخوای بده ب ابجیت

شوهرم اشپز فست فوده... بعد میگه چرا واسع ابجیت غذا نمیاری؟  بخدا روم نمیشه.. اخه همسرم هرشب شام خودشو نمیخوره میاره خونه نمیتونم بگم نخور ببرمش 

خودشون بمن جهیزیه ندادن هیچی... حالا ابروم جلو شوهرم رفته هیچ داریم از ی خانومی تو خیریه کمک مبگیریم مامانم کتری قوریمو دیده میگه تو که یکی داری بده بزارم رو چهیزیه ابجیت(خانوادم مخالف ازدواجم نبودن چون تو عقد ما با خانواده همسرم دعوا شد و من طلاق نگرفتم نه خانواده همسرم عروسی گرفتن نه خانواده من جهیزیه دادن) 

ی مانتو دیده میگه بده ب ابجیت با اینکه برای اون بزرگه.... خستم کرده ی جودیم حرف میزنه انگار وضیفس.... منم گفتم مامان تودکه اصلا نمیای خونه من حالا هم اومدی جمع کنی... جمع کن دیگه... اونم خودشو کج کرد 😐

اگه چیزی گفتم ک ناراحت شدی... بگو تا دوباره بگم😊😊اگه از من ناراحتی ب عمم فحش بده (همه ازم میپرسن عمه داری اصلا؟ اره دارم بخدا مادر شوهرمه) 

رک حرفاتو بهش بزن خب

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من توام یا تو منی

خیلی ناراحتم میکنه😭مثلا مامان منم هس

اگه چیزی گفتم ک ناراحت شدی... بگو تا دوباره بگم😊😊اگه از من ناراحتی ب عمم فحش بده (همه ازم میپرسن عمه داری اصلا؟ اره دارم بخدا مادر شوهرمه) 
نگران اونم هست دیگه  حتما میخواد براش جبران کنه کارایی که برای شما نکرده

خب چرا از وسیله های اسی میخاد برداره؟؟

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
نگران اونم هست دیگه  حتما میخواد براش جبران کنه کارایی که برای شما نکرده

خب مگه من باید تاوان بدم؟ کلا از من داره میکنه 

2738

بازم اگه جهیزیه میدادن... یا اضافه بود ی چیزی.... همش میگه نمیخوای بدههه

نمیدونم من که مامانش نیستم 😁 شاید وضع مالیشون خوب نیست 

نه بابا اونقدام بد نیس نتونه کتری قوری یا مانتو بخره😒

2706