2737
2734
عنوان

کیا از ازدواجشون پشیمونن

421 بازدید | 38 پست

ولی هیچ راهی برا جدایی ندارن ... من ک ۲۴سالمه..هنوز اول جوونی هامه.ولی قشنگ عین ی پیرزن دارم زندگی میکنم...کاش همش ی خواب بود.من نمیتونم با این وضع ادامه بدم.الان ک شوعرمو نگاه میکنم با خودم میگم خدایا من از چیه این خوشم اومد.شبیه دیوونه هاست...خواهرم روز اول بهم گفت عکس شوهرتو نشون دوستم دادم همه گفتن چقد زشته.ولی من اونموقع عاشق بودم این حرفا حالیم نبود...قیافه بخوره تو سرم کاش لااقل اخلاق داشت💔😔😐

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مطمئنم خانوادمم میدونن من زندگیم بده ولی هیچ کاری از دست شون بر نمیاد...فقط دارن بدترش میکنن.با شوهرم بد رفتاری میکنن اونم سر من خالی میکنه و ارتباطمو با خانوادم محدود میکنه

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵
2738
هوف این چیزارو میبینم از ازدواج میترسم ..هرچند 22 سالمه خاستگارم ندارم ک بخام برم😂

اوپس همدردیم😂با این اوضاع کرونا هرکی شوهر کنه انگار اورست فتح کرده😁😁

کاربر قدیمیم ولی تعلیق شدم😐😐
مگه پشیمونی سودی هم داره؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه ی نفر شانس داشته باشه و شجاع باشه میتونه خودشو نجات بده و زندگی جدیدی بسازه..‌ولی اینکار از من بر نمیاد مخصوصا الان ک بچه هم دارم

مطمئنم خانوادمم میدونن من زندگیم بده ولی هیچ کاری از دست شون بر نمیاد...فقط دارن بدترش میکنن.با شوهر ...

کاش شوهرم مادر دوست نبود 

کاش وابسته خانوادش نبود زندگیم بهشت میشد

99/9/9 ان شالله به هدف و خواسته ام میرسم 
2706