2733
2739
عنوان

خانوادم بدبختم کردن

1247 بازدید | 44 پست

کاری ب این ندارم ک چقد تو بچگی بابا مامانم جلو چشام دعوا کردن و مغزم رو نابود کردن..ی مسافرت درست حسابی من تو بچگیم نکردم .تا توی بازار میخواست ببره ما رو تو ماشین صدبار دعوامیکردن.شدم ی دختر بچه منزوی خجالتی ک هرکی هرچی بهم میگفت گریه میکردم.کسی هست ب ادامه حرفام یا درد دلام گوش بده ؟حالم خیلی بده

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

همیشه خونه هرکی میرفتیم بهشون حسودیم میشد .ب اینکه ارامش دارن .با ارامش تلوزیون نگاه میکنن.خوشحالن خوشبختن.چون تو خونه ما همیشه دعوا بود....تا اینکه من با این بدبختیا بزرگ شدم و تا ی خاستگار نسبتا پولدار برام اومد منو زود شوهر دادن ک از سر راهشون باز کنن منو..ی نون خور کمتر بشه..و بابام ک توانایی خرید جهیزیه هم نداشت منو بدون فکر شوهر داد...من با کلی سختی درس خونده بودم دانشگاه دولتی قبول بشم و شدم...

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵
همیشه خونه هرکی میرفتیم بهشون حسودیم میشد .ب اینکه ارامش دارن .با ارامش تلوزیون نگاه میکنن.خوشحالن خ ...

ادامش

من نیک تو خواهم و تو خواهی بد من                              تو نیک نبینی و به من بد نرسد...!!!
2706