2733
2734
عنوان

کاش یه خواهر یه دوست داشتم

249 بازدید | 11 پست

بخدا خسته شدم انقدر حرف داشتمو نزدم 

انقدر مشکلات داشتم ک تنهایی تحمل کردم 

ن پدر مادرم جورین که بشه باهاشون حرف زد نه خواهر دارم نه دوستی دارم هیچکسو ندارم دارم دق میکنم غمباد گرفتم 

مثل هر شب امشبم کارم گریه س 

نمیگم اگه بودن مشکلی نداشتم ولی حداقل میتونستم راجبش با یکی حرف بزنم یکی ک درکم کنه 

نمیخوام اینجا بنویسم چون من ادم خیلی حساسیم کامنتا ممکنه ناراحتترم کنه 

خسته شدم فقط خیلی وقته ک خسته شدم 

ایکاش بمیرم 

کاش فقط بمیرم 

🖤صاحب اصلی این اکانت فوت شده است🖤اکانت خواهرم بوده با خط هممون اینجا کاربری درست کرده بود.خط دیگه ای نیست که من کاربری برای خودم درست کنم . الانم فوت شده منم گاهی وقتایی که مجبور باشم و سوال داشته باشم با این اکانت میام چون اینو با خط من درست کرده لطفا دیگه سوال نکنید ، ممنونم🙏🏻

گلی بودن هم درک نمیکردن

کتاب های در اغوش نور (مخصوصا جلد3) و شفای زندگی رو بخون

به خودم آمدم انگار تویی در من بود...این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود (:                                    میشه دعا کنی زودتر به عشقم برسم و ازدواج کنیم؟!  مرسی گلی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

همه تنها هستن ، به دوست و خواهر هم نمیشه همه حرفها رو گفت ، مخصوصا به خواهر ، به دوست هم نمیشه گفت ، یکی دوبار که بهش بگی ازت میکشه کنار، با خدا درد و دل کن ، اون میشنوه همه حرفهاتو

2738

اگ دوستداشتی بیا باهم صحبت کنیم شاید بتونم کمکت کنم ..

تیکر بارداری نیست تیکر ازکمپ بیرون اومدن شوهرمه .میشه براش دعاکنید ؟دعاکنید اون روز بیاددنبالم یابهم زنگ بزنه که زندگی جدید وباارامش وپاکی رو شروع کنیم😔

باید خودتو سرد مزاج کنی وقتی فعلا کسی نیست حرف زدن با یک ادم عادی ضررش بیشتر از تنهاییه چون طرف فوری میخواد درد ودل کنه وصمیمی بشه اما هنوز طرفو نمیشناسه یا کامل نمیشناسه و ممکنه مشکل و سوئ استفاده ای پیش بیاد،صبر،بیخیالی

Loneliness is also the bitter and sweet reality of life people who have to pay taxes for their  special and complex mentality,Nothing in this world is more valuable than honesty, decency, contentment, love and morality, so if you can be real and do not chant

چقدر مثل من 

یه دوستم از موقعی که خواهرش اومد همسایه شوم شد کلا منو فراموش کرد 

یه دوستم چند بار رفتم خونشون هر سری میگفتم بیا می‌گفت باشه ولی هیچوقت نیومد دیگه منم نرفتم تو اینستا فقط همو داریم 

یه دوستم هم شش ماه یه بار شام میان و یا ما میریم همش هم پیش من کلاس اون یکی دوستاش می‌ذاره 

خواهرم ندارم 

اینقدر با پسرم رفتم پارک سر کوچه که حالم بدتر بد میشه 

شوهرمم صبح تا شب سرکارشه جمعه ها میگم دلم پوسید بریم بیرون میگه تو تو خونه میخوری و میخوابی من خسته ام حوصله ندارم 😰😰😰

منم تنهام نه دوستی نه فک و فامیلی چند وقت پیش یه لباس دیدم گفتم بخرم شوهرم گفت کجا میخوای بپوشی،، اخه جز خونه مادرشوهرم جایی ندارم ک برم بااونام ک قطع رابطه ام امشبم داشتیم حرف میزدیم گفت شما هیچکسو ندارین هیچکی نمیاد خونتون یعنی خونه ی مامان و بابام خیلی دلم شکست خیلی