2733
2739
عنوان

اون تاپیک پر بازدید😶

174 بازدید | 10 پست

که شوهرش کل زندگیشو داغان کرده...

اعصابموبهم ریخت..🥴

الان سه ساله با خودم عهد میبندم دیگه نی نی سایت نیام 😂😂😂

من در آستانه ی چند سالگی ام؟؟؟؟با احتساب روزها ؛صد سال خسته...باحتساب شب ها؛هزار سال منتظر ...وبااحتساب  عشق؛سال هاست که مُرده ام....

اره خیلی انرژی منفی داره 

روزی به دخترم خواهم گفت اگر خواستی ازدواج کنی با مردی ازدواج کن که به جای مهمانی های احمقانه که مردان در یک طرف جمع میشوند و از سیاست و کار و فوتبال میگویند و زنان در طرفی دیگر جمع میشوند از مانیکور و انواع رژیم غذایی و جک ها و...صحبت میکنند تو را به دوچرخه سواری، کوهنوردی، تئاتر، کنسرت رفتن، به فیلم دیدن شعر و کتاب خواندن کافه رفتن و شب گردی های بی هوا سفر های بی هوا با کوله پشتی و عکاسی و نقاشی و سر به سر هم گذاشتن و دیوانه بازی هایی که...از از این دست زند. و آنقدر به با تو بودن ایمان داشته باشد که به تو احساس رفیق بودن بدهد نه تنها احساس زن بودن طوری که تمام دنیا به رفاقت و رابطه تان حسودی شان شود آن وقت شاید زمان مناسبی رسیده که تن به ازدواج دهی  وگرنه هیچ گاه به ذهن زیبایت خطور نکند که آرامش را در میان دست هایی خواهی یافت که تو را فقط زن میداند زن...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

داستان گلبهار چیشد

اونو نخوندم

من در آستانه ی چند سالگی ام؟؟؟؟با احتساب روزها ؛صد سال خسته...باحتساب شب ها؛هزار سال منتظر ...وبااحتساب  عشق؛سال هاست که مُرده ام....
2728

من باشم مهرمو میذارم اجزا شکایت میکنم دهنشو سرویس میکنم تو غذاش مخدر میریطم شکایت میکنم میگم معتاده پدرشو در میارم میشنن یه جا نگا میکنن یا تنها کارشون اینه ثهر کنن برن خونه باباشون این مردارو باید پدرشونو در بیاری

نمیتونی من حتی اینستارو ترک کردم نی نی سایتم همش تا صبح از صبح تا شب🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️😂

منم اینستا ویوتیوب پاکیدم

اینو نمیتونم😂

2738
میشه تاپیک اخرمو گزارش بزنی عزیزم😍

زدم عزیزم🙂

روزی به دخترم خواهم گفت اگر خواستی ازدواج کنی با مردی ازدواج کن که به جای مهمانی های احمقانه که مردان در یک طرف جمع میشوند و از سیاست و کار و فوتبال میگویند و زنان در طرفی دیگر جمع میشوند از مانیکور و انواع رژیم غذایی و جک ها و...صحبت میکنند تو را به دوچرخه سواری، کوهنوردی، تئاتر، کنسرت رفتن، به فیلم دیدن شعر و کتاب خواندن کافه رفتن و شب گردی های بی هوا سفر های بی هوا با کوله پشتی و عکاسی و نقاشی و سر به سر هم گذاشتن و دیوانه بازی هایی که...از از این دست زند. و آنقدر به با تو بودن ایمان داشته باشد که به تو احساس رفیق بودن بدهد نه تنها احساس زن بودن طوری که تمام دنیا به رفاقت و رابطه تان حسودی شان شود آن وقت شاید زمان مناسبی رسیده که تن به ازدواج دهی  وگرنه هیچ گاه به ذهن زیبایت خطور نکند که آرامش را در میان دست هایی خواهی یافت که تو را فقط زن میداند زن...
من باشم مهرمو میذارم اجزا شکایت میکنم دهنشو سرویس میکنم تو غذاش مخدر میریطم شکایت میکنم میگم معتاده ...

بنظرم همچین مردایی باید یه زن مثل تو داشته باشن تا جرائت نکن از ایت غلطا بکنن افرین بانوی دلاور👏👏