2737
2739
عنوان

خانوم های باردار...

124 بازدید | 16 پست

خانوم های باردار بیاید از تجربه تون از دوران بارداری تو این شرایط کرونایی بگید... چند هفته تونه و استرس ندارید تو این شرایط؟؟ چیکارا میکنید؟؟

ن استرس برا کرونا ندارم خداروشکر

به خودم آمدم انگار تویی در من بود...این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود (:                                    میشه دعا کنی زودتر به عشقم برسم و ازدواج کنیم؟!  مرسی گلی

میگذرونیم😁با مشقت

درخانه😁

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ان شالله بخیر بگذره  من خیلی استرس دارم، همش نگرانم

ان شالله

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
خداروشکر ،چند هفته تونه شما؟؟ 

39

احتمالا این هفته یا هفته بعد بدنیا میاد نی نی

به خودم آمدم انگار تویی در من بود...این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود (:                                    میشه دعا کنی زودتر به عشقم برسم و ازدواج کنیم؟!  مرسی گلی
2738

استرس کرونا ندارم

ولی تا جایی که دلت بخواد غم دارم کارم شده گریه از وقتی که فهمیدم باردارم مصادف شد با مشخص شدن نتیجه بیماری مادرم سرطان بود و الان ۱۲ روزه که ندارمش 😔😔😔😔😔

میشه واسه مامانم فاتحه یا صلوات بفرستین مامانم میشه منم ببری  پیش خودت بعد تو دنیا زیبا شدنی نیست 
من عید تواوج کرونا وترس بارداربودم اونموقع ک دکترا باواتساپ ویزیت میکردن ولی استرس نداشتم خداروشکرات ...

چه خوب ،خداروشکر ، من دکتر خودم کرونا گرفته مجبورم برم پیش یه دکتر دیگه😑

استرس کرونا ندارم ولی تا جایی که دلت بخواد غم دارم کارم شده گریه از وقتی که فهمیدم باردارم مصادف شد ...

الهییییی عزیزممممم.خیلی ناراحت شدم😢😢،روح مادرت شاد

بخاطر تودلیت باید قوی باشی ...ان شالله خدا بهت صبر بده گلم

الهییییی عزیزممممم.خیلی ناراحت شدم😢😢،روح مادرت شاد بخاطر تودلیت باید قوی باشی ...ان شالله خدا بهت ...

ممنون عزیزم 

دعا میکنم خدا بهم مرگ بده 

با صبر کارم راه نمیفته😔😔

میشه واسه مامانم فاتحه یا صلوات بفرستین مامانم میشه منم ببری  پیش خودت بعد تو دنیا زیبا شدنی نیست 
2706