2733
2734
عنوان

کی ترکیب رنگ مو بلده لطفا بیاید

696 بازدید | 25 پست

اقا من یه ماهم نیس رفتم ارایشگاه بار اول با شستن رنگ موهام شد این.حالا دوس دارم یه رنگ بذارم بیشترم روس دارم به سفیدی بزنه نه اینطوری زرد چی بزنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

باید زردی موهاتو بگیری.کلا موهای دلکلره شده بعد از شست و شو اینجور میشن.باید رنساژ کنی. یعنی مقداری شامپو و اکسیدان و واریاسیون دودی و نقره ای رو باهم ترکیب و بزاری روسرت.یا مواد آمادشو بخری تو لوازم ارایشی ها هست شبیه شامپو هست میزنی رنگ زردشو هز بین میبره

اللهم صلی علی محمد وآل محمد
2738

یا اگر روی همین رنگ روشن ترین رنگ رو بزاری مثل یخی یا مرواریدی یا دودی پلاتینه خیلی زیبا میشه؛رنگ دودی زردی روخنثی میکنه.سعی کن رنگ خوب بگیری که موندگاری داشته باشه 

رنگ بذارم روش چی؟ اخه میگن رنگساژم زود میپره

رنساژ زود میره بله.بعد دوبار حموم میره.کلا واریاسیون موندگاری نداره و فقط برای ترکیب و یا از بین بردن رفله ی مو استفاده میشه

یا اگر روی همین رنگ روشن ترین رنگ رو بزاری مثل یخی یا مرواریدی یا دودی پلاتینه خیلی زیبا میشه؛رنگ دو ...

خودم نظرم این بود پلاتینه دودی و مرواریدی و یخی بذارم با اکسیدان ۶ و واریاسیون نقره ای خوب میشه؟

2706