2737
2734
عنوان

مادرشوهرم سر شوهرمو برید الان سرش تو شته

| مشاهده متن کامل بحث + 1816 بازدید | 51 پست

چقد چرت شده اینجا یه عده آدم مریض نمیدونن چکار کنن دیگران هیچی حداقل به خودتون توهین نکنین چون آدم شک میکنه شعوری وجود داشته باشه توی بعضی آدما 

روزی به دخترم خواهم گفت اگر خواستی ازدواج کنی با مردی ازدواج کن که به جای مهمانی های احمقانه که مردان در یک طرف جمع میشوند و از سیاست و کار و فوتبال میگویند و زنان در طرفی دیگر جمع میشوند از مانیکور و انواع رژیم غذایی و جک ها و...صحبت میکنند تو را به دوچرخه سواری، کوهنوردی، تئاتر، کنسرت رفتن، به فیلم دیدن شعر و کتاب خواندن کافه رفتن و شب گردی های بی هوا سفر های بی هوا با کوله پشتی و عکاسی و نقاشی و سر به سر هم گذاشتن و دیوانه بازی هایی که...از از این دست زند. و آنقدر به با تو بودن ایمان داشته باشد که به تو احساس رفیق بودن بدهد نه تنها احساس زن بودن طوری که تمام دنیا به رفاقت و رابطه تان حسودی شان شود آن وقت شاید زمان مناسبی رسیده که تن به ازدواج دهی  وگرنه هیچ گاه به ذهن زیبایت خطور نکند که آرامش را در میان دست هایی خواهی یافت که تو را فقط زن میداند زن...

کجارفتی پس بیامنتظرعکسیم

برای حاجت دلم و دوباره مامان شدنم صلوات میفرستی خدایا ممنووووووووووونم ازت ک دوباره لایق مامان شدنم دونستی منو کمکم کن بتونم مادر خوبی برا بچه هام باشم خدایا خیلی دوست دارم اون حاجتی ک فقط خودت میدونی هم بهم بده مرسییی خدا جونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خاک بر سرت بدبخت بیشعور دروغگو خر

توکه خرتری باورکردی اومدی تو تاپیک😂😂

رمز موفقیت زندگی رو هنوز پیدا نکردم ولی رمز بدبختی اینه که واسه حرفِ آدمایی که تو زندگیتون هیچ نقشی ندارن خودتونو تغییر بدین

الان یه اتوبوس زد بهم کل بدنم 8 تیکه شد الان تو شتم😂😂😂😂

میدونی غیرت چیه؟     غیرت حجاب و این چرتو پرتا نیست.   غیرت حساسیت و اعصبانیت بی جا نیست . غیرت یعنی نزاری اشکش دربیاد.   غیرت یعنی با کسی غیر خودت درو دل نکنه.    غیرت یعنی نزاری دلتنگت بشه(:.  نزاری دلش بشکنه غیرت یعنی به کسی غیر از خودت فکر نکنه یعنی به کسی غیر از خودت نیاز نداشته باشه   به این میگن غیرت عزیزم. غیرت این نیست که بگن روسریتو بکش جلو... غیرت این نیست که بگن با جنس مخالف حرف نزن.. غیرت یعنی نزاره هیچوقت تنها باشی.. درکت کنه بهت اومید بده... غیرت یعنی این:)         هی منو ریپلای کن بگو وای چه امضای باحالی داری تا یکی بیاد ببینه وقتی اومد ببینه بفهمه ایسگاش کردیم😂
چقد چرت شده اینجا یه عده آدم مریض نمیدونن چکار کنن دیگران هیچی حداقل به خودتون توهین نکنین چون آدم ش ...

من میخواستم شوخی کنم اینجا همه تاپیکای دروغ میزنن

رمز موفقیت زندگی رو هنوز پیدا نکردم ولی رمز بدبختی اینه که واسه حرفِ آدمایی که تو زندگیتون هیچ نقشی ندارن خودتونو تغییر بدین
2738

شت چیه چجوری سرشو گذاشته تو شت . یعنی الان کنار سر بریده ی شوهرت اومدی نی نی سایت 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

ما هرچی ضربه خوردیم از دوستای حسودمون بود ! وگرنه دشمن باشرف تر از این حرفا بود👌
شت چیه چجوری سرشو گذاشته تو شت . یعنی الان کنار سر بریده ی شوهرت اومدی نی نی سایت 😂😂😂😂😂😂😂😂😂 ...

شوخ زدم داداچ

وای خداازت راضی باشه از خنده همسایع هامونم بیدار شدم😂😂

میدونی غیرت چیه؟     غیرت حجاب و این چرتو پرتا نیست.   غیرت حساسیت و اعصبانیت بی جا نیست . غیرت یعنی نزاری اشکش دربیاد.   غیرت یعنی با کسی غیر خودت درو دل نکنه.    غیرت یعنی نزاری دلتنگت بشه(:.  نزاری دلش بشکنه غیرت یعنی به کسی غیر از خودت فکر نکنه یعنی به کسی غیر از خودت نیاز نداشته باشه   به این میگن غیرت عزیزم. غیرت این نیست که بگن روسریتو بکش جلو... غیرت این نیست که بگن با جنس مخالف حرف نزن.. غیرت یعنی نزاره هیچوقت تنها باشی.. درکت کنه بهت اومید بده... غیرت یعنی این:)         هی منو ریپلای کن بگو وای چه امضای باحالی داری تا یکی بیاد ببینه وقتی اومد ببینه بفهمه ایسگاش کردیم😂
مرض درد زهرمار اخیش دلم از جای دیگه پر بود تخلیه شدم 

بی ادبیتو رسوند

جنست خوب بوده

😂😂

مرا عهديست با شادي كه شادي آن من باشد ....🍃         زير برگه ي تمام ارزوهام رو خدا امضا زده💫❤️                  روزاي خوبي در انتظار من هستن 🧿🌈                         خداجونم براي من بهترينا رو ميخواد 😍
2706