2733
2734

ازاین جلف بازیا خوشم نمیومد وتاالان هم نمیادوهیچ وقت هم  نداشتم  آقای شوهر دارم اون برام خرج میکنه حلال وطیبا

برای رسیدن دخترم به آرزوهاش🌹. برای رسیدن من به آرامش🌹 برامون ازته قلبت ♥️یه صلوات هدیه ام کن که خیلی گرفتاریم😔🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چهار ماه دوست بودیم کلا من اونموقع ۱۵ سالم بود نمیتونستم برم بیرون باهاش فقط بعضی وقتا میرفتم باهاش مدرسه😂😂😂گل و تنقلاتو هدیه و روز تولدمم که سنگ تموم گذاشتتت بعد چهار ماهم عقد کردیم

کلا از همون اول خیلی دستو دل باز بود در حدی که تو دوستی برام طلا میخرید

یادش بخیر چقد بچه بودیم

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍
2731

قطعا یه بار خرج کنه صد تا درخواست ناجور داره

بی خیالش رفاقت های این چنینی بشید بهترِ..

برای همه شهدا فاتحه و خیرات بفرستید نه فقط شهید ابراهیم هادی باور کنید خودش راضی به این همه فرق گذاشتن نیست💥💫 و منی که برای کسانی که خودکشی کرده اند هر روز صلوات می فرستم💙💚
2740
قطعا یه بار خرج کنه صد تا درخواست ناجور داره بی خیالش رفاقت های این چنینی بشید بهترِ..

الان جوری شده که انقدر وقیحند اگه هیچ خرجی هم نکنند درخواستهای جور و ناجورشون سرجاشه

جفتمون بچه بودیم اجازه نداشتم تنها برم بیرون اون میومد در مدرسمون حتی حرفم نمیزدیم دستبند و انگشتر نقره و روز تولدمم گردنبند طلا بعدشم من از اونجا اومدم یه شهر دیگه خبرشو ندارم من 15سالم بود اون 17

2706