2733
2739
عنوان

سيسموني پاي خانواده دختره؟همه بياين بگيد 🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 580 بازدید | 79 پست

قانونا به عهده پدر بچه است ولی خب رسم دیگه خیلی جاها با خانواده دختر 

بیشتر بستگی به نظرم به همسرت داره که درک کنه و توقع نداشته باشه و اگر خانواده ات کادویی هم دادند تشکر کنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا تو گورم پدر مادر باید خرجمونو بدن واقعا خیلی زشته🤦🏻😑 من ک عمرا بذارم خونوادم خرج سیسمونی بدن شوهرمم حرفشو زدیم بهش برخورد ک مگه چلاغم بقیه خرج بچم کنن

خدایا بر زبان ما "شکر" را جایگزین "ناله و غرغر" بفرما
2731

بابام می خواست به زور بده شوهرم نداشت گفت بچمونه باید خودمون براش بخریم حتی سر جهازیه هم شوهرم و بابام دعوا داشتن که کدوم بخرن به نظرم زنو شوهر خودشون باید وسایل خونه و سیسمونی بچه رو بخرن که خودشون زندکی رو ساخته باشن

رسم اینه

ولی شوهر من میگه بچه منه بابات بیاد وسایل بخره اونوقت به من نمیگن بی عرضه؟

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
2738
رسم اینه ولی شوهر من میگه بچه منه بابات بیاد وسایل بخره اونوقت به من نمیگن بی عرضه؟

رسم رو اهمیت ندید منم بابام و شوهرم همیشه سر این موضوع ها با هم بحث دارن سر جهازیه این کارت در می اورد اون در میاورد😂

پدر من که هم جهیزیه داد هم سیسمونی تازه پول عملمم سر هردوتا سزارینم بابام داد اخرم بچمو برد داد به خ ...

ینی چی؟چرا بچتو داد به خواهرش؟

گاهی آدم تو جنگ با خودش باید اونقدر پیش بره که یه ویرونه بسازه از وجودش...اونوقت از دل اون ویرونه یه نوری، یه امیدی، یه جراتی جرقه میزنه... بس نیست این همه ناکامی؟این همه بدبختی...توی دنیایی که دو روز بیشتر نیست،منتظر چی هستیم؟کدوم معجزه؟کدوم خوشبحتی باد آورده؟🍀
خیلی زشته که بخوایی خرج بچتونم پدرتون بده چطوری روتون میشه واقعا 

فک کنم استارتر خودش قراره بخره

جهیزیه شم انگار خودش خریده اخه میگه تازه راحت شدم از جهاز

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته