2733
2739
عنوان

دکتر ویدا امانی اندیمشک

1433 بازدید | 12 پست

سلام تروخدا اصلا پیش این دکتر نرید اصلا کارش خوب نیس من دماغمو عمل کردم نمیدونم چرا خونریزی داخلی کردم انگلر شیر اب باز بود جوری ورم کردم و کبود شدم الان بعد دوماه هنو صورتم کبوده شب رفتم بیمارستان دوباره اومد عملم کرد ولی دلیل خونریزی نوشت خونریزی معده اندوسکپی گرفتن گفتن معدش خوبه شکایت کردم اصلا رسیدگی نکردن خدا لعنتش کنه ن کارش خوبه ن مشاوره قبل و بعد عمل داره فقط اسم بزرگ کرده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم از عملت راضی بودی ؟

آره مشکل تنفسی اصلا ندارم نه آبریزش و اینا نفس کشیدنم هم اصلا صدا نداره 

ظاهرشم راضیم . بیشتر طبیعیه اما اگه میخواستمم فانتزی درمیاورد ولی همینو دوس دارم 

❤❤🌸🌸
آره مشکل تنفسی اصلا ندارم نه آبریزش و اینا نفس کشیدنم هم اصلا صدا نداره  ظاهرشم راضیم . بیشتر ...

سلام عزیزم

دکتر امانی کار طبیعی رو خوب در میاره؟ منم طبیعی می‌خوام ولی دو دلم بین امانی و عرب زاده

اگه دوست داشتی عکس از بینیت بزار

سلام عزیزم دکتر امانی کار طبیعی رو خوب در میاره؟ منم طبیعی می‌خوام ولی دو دلم بین امانی و عرب زاده ...

فک نمیکنم عرب زاده خوب باشه چون پرستارهای کلینیک هم زیاد راضی نبودن

ولی خوب من الان طبیعیه مشکل خاصی هم نداره 

❤❤🌸🌸
2738
فک نمیکنم عرب زاده خوب باشه چون پرستارهای کلینیک هم زیاد راضی نبودن ولی خوب من الان طبیعیه مشکل خاص ...

خب خداروشکر کاش دماغ منم خوب در بیاره

اره عرب زاده دوستمم راضی نیس

روحانی هم هس ارزونه ولی مطمئن نیستم

خب خداروشکر کاش دماغ منم خوب در بیاره اره عرب زاده دوستمم راضی نیس روحانی هم هس ارزونه ولی مطمئ ...

سلام ببخشید اطلاعی راجب دکتر روحانی دارین من از خرم آباد میخوام بیام پیشش نمیدونم از کجا باید خوب و بد بودنش رو بفهمم

با خدا باش پادشاهی کن👑👑👑بی خدا باش هر چه خواهی کن
فک نمیکنم عرب زاده خوب باشه چون پرستارهای کلینیک هم زیاد راضی نبودن ولی خوب من الان طبیعیه مشکل خاص ...

سلام ببخشید اطلاعی راجب دکتر روحانی دارین من از خرم آباد میخوام بیام پیشش نمیدونم از کجا باید خوب و بد بودنش رو بفهمم

سلام شما پیش ویدا امانی عمل کردین؟ 

عزیزم از عملت راضی بودی ؟