2733
2739

پنج شنبه شب اقدام داشتم و جمعه و امشب دیگ کافیه؟؟؟یاهنوز ممکنه ازادنشده باشه )؟؟هیچ دلدرد  و مورد خاصی هم نداشتم

بعد از امشب دگ ی شب درمیون نزدیکی کنین منم علائم خاصی از ازاد شدن تخمک نداشتم

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیشب نبود دیگ امشب بود ی شب درمیونه اما ب نظرت امکان داره هنوزم ازادتشده باشه)؟شمافولیت چند بود من 20 و11

2731

ایدجان شما بارداری هواسم نبود خدا نینینو حفظ کنه برامنم دعاکن شماهم هاش سی جب زدی؟؟؟؟رابطه هاتون چطوربود بعدش

2738
دیشب نبود دیگ امشب بود ی شب درمیونه اما ب نظرت امکان داره هنوزم ازادتشده باشه)؟شمافولیت چند بود من 2 ...

ن دگ میگن نهایت تا ۴۸ساعت بعد ازاد میشه،من دکترم میگف اگ تنبلی شدید باشه احتمالش هس ک دیرترم بشه بخاطر همین میگن بعدش ی شب در میون اقدام باشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚
دیشب نبود دیگ امشب بود ی شب درمیونه اما ب نظرت امکان داره هنوزم ازادتشده باشه)؟شمافولیت چند بود من 2 ...

من سه تا فولی بالغ داشتم بزرگترینش۲۱

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ایدجان شما بارداری هواسم نبود خدا نینینو حفظ کنه برامنم دعاکن شماهم هاش سی جب زدی؟؟؟؟رابطه هاتون چطو ...

قربونت شم ان شاءالله قسمت خودتون شه،بله من ۱۲سیکلم سه تا اچ سی جی باهم زدم ۱۲،۱۳،۱۴سیکلم سه شب پشت سرهم اقدام داشتم،بعدش ی شب درمیون اقدام کردم تا ۲۴،۲۵سیکلم و بعدش ک تستم هاله افتاد دگ نزدیکی نکردم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706