2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این به محیطی بستگی داره که توش بزرگ شده

کاربری مرد📿لعنت برجنس دوپا بنازم وفای سگ را.                تو ارزو میکنی خلبان بشی !                                      من تلاش میکنم هواپیما بخرم.                                         فرقش زیاده
2731

من الان 15 سالمه

خانواده ام تو همین سنم نمیزاشتن گوشی داشته باشم. ولی مجبور شدن برای کلاسای مجازی برام گوشی بگیرن 

بعدش یهو اعتمادشون جلب صد و سیمکارت دادن

نمیدونم به نظر من همین سن 15 سالگی خوبه پایین تر خوب نیس 

تنهایی بره بیرون هم بستگی داره که کجا بره

من بخوام تنهایی برم جای دوری نمیزارن مگر اینکه با ابجی 5 سالم برم. 18 سال به بعد خوبه

ماه پشت ابر نمیمونه ولی غصه پشت خنده چرا:)
2738

زمانیک مادرش مطمئن بشه به بلوغ عقلی رسیده وطرز صحیح استفاده از موبایل میدونه و میتونه از خودش تو محیط بیرون محافظت کنه وقتشه وگرنه به سن وسال نیس

کاربرقدیمی هستم بنا به دلایلی که خودشون میدونن ومن نمیدونم کاربری قبلیمو حذف کردن😒😒😒😒
زود نیس؟

نه کجاش زوده

من از ۱۵ سالگی گوشی داشتم و با دوستام بیرون میرفتم، البته جایی که خانواده ام اطلاع داشتن

تازه من ۱۳ سال پیش بوده این قضیه، بچه های الان حتی زودترم ممکنه تنهایی برن و گوشی داشته باشن

من الان 15 سالمه خانواده ام تو همین سنم نمیزاشتن گوشی داشته باشم. ولی مجبور شدن برای کلاسای مجازی ب ...

منم خودم 14سالمه..گوشی هم ندارم..و جاهای نزدیک یا دور هم نمیتونم برم..واس مدرسه هم گوشی ندارم با اینکه دخترخاله همسن خودم داره..جرعتم نمیکنم راجب این مسائل با مامانم حرف بزنم چون میگه گوشی میخای چیکار؟یا میگ بیرون بری چیکار کنی😕

حالا مثلا کلی بگو

۱۸

کاربری مرد📿لعنت برجنس دوپا بنازم وفای سگ را.                تو ارزو میکنی خلبان بشی !                                      من تلاش میکنم هواپیما بخرم.                                         فرقش زیاده
2706