2737
2739
من تا حد زيادي منعطفم. از هر تنشي كه ارامش زندگيمو به هم بزنه دوري ميكنم. سعي ميكنم رابطه رو دوستانه ...

آخه من یه جا خوندم آدمای منعطف خودشونو سریع با شرایط تطبیق میدنو و سعی میکنن تو هر شرایطی لذت ببرنو همسو باشن

همه چی درست میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آخه من یه جا خوندم آدمای منعطف خودشونو سریع با شرایط تطبیق میدنو و سعی میکنن تو هر شرایطی لذت ببرنو ...

بله من دقيقا اينجورم

ببينم تورو...👀.                                                                     ديدمت برو🤣
2738

زن منعطف یعنی جاری من، درست نقطه مقابل من. یعنی دقیقا هرچی مادرشوهرم میگه همونو انجام میده حتی تو آشپزیش. اصلا اصلا قصد توهین ندارم ولی خیلی وقتا برام سوال میشه آخه خودش هیچ فکر مستقلی نداره؟ یا اینکه هیچ روش و فرهنگ خاصی تو خانواده پدریش نبوده که به طور صد در صدی تبعیت میکنه از خانواده همسر؟!!!

💚💖
مثال بزن خودت، یه رفتار آزار دهنده رو بگو توضیح بدم

من مجردم ولی یه مثال متاهلی میزنم، مثلا همسرم تاکید شدید داره که محل زندگیمونو به جایی تغییر بده که من تمایل ندارم

همه چی درست میشه
2706