2737
2734
عنوان

بهترین کاری ک تو زندگیتون انجام دادین

| مشاهده متن کامل بحث + 272 بازدید | 49 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ عاشقتم. . . منم خیلی دلم میخاد همرو بپاکم. . 👌🌹

اره خیلی وقته پاکشون کردم

فقط هر از گاهی میام اینستا

اونم اگه همسری نت داشته باشه چون خودم دیگه نت هم نمیخرم 

فدایت...  امتحانش کن واقعا خیلی خوبه

به خودم آمدم انگار تویی در من بود...این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود (:                                    میشه دعا کنی زودتر به عشقم برسم و ازدواج کنیم؟!  مرسی گلی
2728

عزیزم من سعی میکنم ناراحتی که دارم به هیچکس نگم که انرژی منفی بهشون منتقل نکنم،ولی همیشه سنگ صبور ادما هستم،باشوخ طبعی وشیطنت حال بدشون وخوب میکنم😀

تاتوانی رفع غم از چهره ی غمناک کن،درجهان گریاندن آسان است، اشکی پاک کن😍
چرا ؟

چون فقط وقت ازم میگرفتن و فضای مجازی ذهنم رو کنترل میکرد 

ولی از وقتی پاک کردم(البته تقریبا یکماه بعدش) بشدت حالم خوبه و ارامش دارم 

به خودم آمدم انگار تویی در من بود...این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود (:                                    میشه دعا کنی زودتر به عشقم برسم و ازدواج کنیم؟!  مرسی گلی
منم یکماه اول بشدت حوصلم سر میرفت مث این معتادا ک مواد نمیرسه بهشون عصبی میشن، همونجور بودم ولی بع ...

اتفاقا يه مدت گوشيم خراب شده بود زندگيم يه نظم خاصى داشت 😂😅

شبا راس ساعت ١١ ميخوابيدم صبحا يه تايم مشخص بيدار ميشدم اصلا خودمم باورم نميشد😂

اره خیلی وقته پاکشون کردم فقط هر از گاهی میام اینستا اونم اگه همسری نت داشته باشه چون خودم دیگه نت ...

بودن و داشتنشون اذیتت میکرد؟ ؟ بنظرت داشتنشون چ عیوبی دارن؟ ؟ 

باران که شدی؛مپرس این خانه کیست...🌱
2740
اینستا تلگرام واتساپ ایتا روبیکا سروش همشون رو پاک کردم 😎

من چن تا اموزش خریدم بهشون نیاز دارم و ادم میتونه کارا اقتصادیم کنه ،اما واقعا دور از نت زندگی انگار اروم تر و اصیل تره .دنیا مجازی پر شده از باور های سمی ک پدر و مادر بزرگا ما بل  نبودن اما پایدار موندن .

اتفاقا يه مدت گوشيم خراب شده بود زندگيم يه نظم خاصى داشت 😂😅 شبا راس ساعت ١١ ميخوابيدم صبحا يه تاي ...

دقیییقا 😁😁😁

میدونی، ادم اگه بتونه ذهنش رو کنترل کنه میتونه احساساتش هم کنترل کنه و در نتیجه همه چیزش اوکی میشه

ولی متاسفانه فضای مجازی ذهن رو کنترل میکنه و نتیجش هم ک هممون دیدیم

از کمک خواستن از خانوادم دست برداشتم، هم خودم مستقل شدم هم بچه های مستقل و پر تلاش بار اوردم😊

چقدر عالی و درجه یک. . همت بالایی میخاد اینجوری بودن

باران که شدی؛مپرس این خانه کیست...🌱
2706