2726

سلام قشنگا.. بیاین بگیم بهترین کاری ک تا این لحظه تو زندگیمون انجام دادیم چی بوده. . . . . . ی تلنگر برای فکر کردن ب بهترین کار عمرمون. . 

باران که شدی؛مپرس این خانه کیست...🌱

من هر وقت ک شدع لبخند رو لب یکی بیارم حس میکنم کارم و راهم درستع

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تلاش کردم به دیگران حال خوب منتقل کنم

گفت دانایی که گرگی خیره سر/هست پنهان در نهاد هربشر/ هر که گرگش را دراندازد به خاک/رفته رفته می شود انسان پاک/هرکه با گرگش مدارا می کند/خلق و خوی گرگ پیدا می کند/هر که از گرگش خورد دائم شکست/گرچه انسان می نماید، گرگ هست

از کمک خواستن از خانوادم دست برداشتم، هم خودم مستقل شدم هم بچه های مستقل و پر تلاش بار اوردم😊

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

اینستا

تلگرام

واتساپ

ایتا

روبیکا

سروش

همشون رو پاک کردم 😎

به خودم آمدم انگار تویی در من بود...این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود (:                                    میشه دعا کنی زودتر به عشقم برسم و ازدواج کنیم؟!  مرسی گلی
واقعا حس خوبیه . . 👌

بلع نابع

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
منم انقد دوست دارم همه چيمو پاك كنم ولى حوصلم سر ميره😑

منم یکماه اول بشدت حوصلم سر میرفت

مث این معتادا ک مواد نمیرسه بهشون عصبی میشن، همونجور بودم

ولی بعدش واقعا معجزه شد تو زندگیم

به خودم آمدم انگار تویی در من بود...این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود (:                                    میشه دعا کنی زودتر به عشقم برسم و ازدواج کنیم؟!  مرسی گلی
2706