2737
2739
عنوان

بد اخلاقی و شرمندگی

163 بازدید | 13 پست

سلام خانوما خوبین؟؟؟

من تازگیا یه جوری شدم ،دلم میخواد به پدر و مادرم احترام بزارم خدمت کنم ولی نمیدونم چرا بد اخلاق شدم ،و نمیتونم زیاد عاطفه م رو نشون بدم ،من الان عقدم  نزدیک یکسال و نیم احساس میکنم به خاطر همینه که محبتم کمتر شده ،نا گفته نماند که از پدرم دلم شکسته و اینکه مادرم تازگیا کمی افسرده و ناراحته 

،من ۲۳سالمه ولی احساس میکنم خیلی لوس بازی درمیارم و زود قهر میکنم پیش همسرم 

میشه راهنماییم کنین؟؟

اول اون چیزی رو ک دلت رو اذیت میکنه پیدا کن،ببین علت این بداخلاقی و ناراحتیت چیه،اونو حل کن بعد 

مثلا من خودم خیلی این مدت به طرز فجیعی بداخلاق بودم ،توی سرم انگار کوره روشن بود ،اما امشب یه اتفاقی افتاد ک هرچند خیلی کوچیک بود ولی بعد مدتها احساس ارامش کردم

تا از مرگ نترسی،عاشق تک تک روزهای زندگی ات نمیشوی😍💜💚❤💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بله عامل اصليش ميتونه باشه. بشين فكر كن قبل عقد اينجوري بودي؟؟ يا اوايل عقدت؟! كم كم فاصله با همسرت ...

نه تازگیا اینجوری شدم ۵_۶ماهه ،قبل عقد و حتی تا چند ماه پیش خیلی مهربونتر برخورد میکردم

نه تازگیا اینجوری شدم ۵_۶ماهه ،قبل عقد و حتی تا چند ماه پیش خیلی مهربونتر برخورد میکردم

پس بشين صحبت كن با شوهرت برو سرخونه زندگيت. هيچكسي مث پدر مادر نميشه!!! برو ب آرامش برسي و خدايي نمرده دلشون رو نرنجوني چون يه روزي بعدنااااااا پشيمون ميشي

2738