2737
2739

خواب دیدم یکی از اقوامخیلی دورمون که فوت شده توی خواب انگار بهم یک بسته کیک میده بعد من اون کیکوروبروش میخورم اما تو کیکه خورده کیک میمونه میزارمش زمین کیکو دقیقا رو به روش بعد برمیداره اون کیکو انگار باقی کیکو میخواد بخوره یکم که میخوره انگار نمیتونه دیگه و میزاره کنارانگار بوش میکنه . میشه بگین تعبیرش چیه .من اصولا از این خوابا نمیبینم

@یاسان4    

برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی؟ 🥰🥰🥰🥰ما سه نفر بودیم ازین کاربری استفاده میکردیم. نی نی سایت نترکوند کاربریمونو. از تاریخ 9.9.99 جدا شدیمو این کاربری مال من شد. تاپیکای قبلی به من ربطی نداره😋✌️✌️😂قربونتون برم🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

@یاسان4   تعبیرکردی متم صداکن. 😍

برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی؟ 🥰🥰🥰🥰ما سه نفر بودیم ازین کاربری استفاده میکردیم. نی نی سایت نترکوند کاربریمونو. از تاریخ 9.9.99 جدا شدیمو این کاربری مال من شد. تاپیکای قبلی به من ربطی نداره😋✌️✌️😂قربونتون برم🙂
2738
ممنونم عزیزم . خیره انشاالله

خیره ان شالله .اینکه از مرده چیز گرفتی ،اونم کیک و شیرینی مال حلال و نعمتی از جایی که فکرشو نمیکنی بهت میرسه.شایدم از دعای اون شخص

یکمشو  بهش برگردوندی ،فرق داره با چیزی دادن ،این یعنی اون مال حلال یا اون نعمت به قولی میگن از سرت زیاد میاد خخخ

شاید کمیشو حیف و میل می‌کنی .شاید از مقداریش خوب استفاده نمیکنی که مرده میچشه و بو می‌کنه که  اون نعمت رو چرا رد کردی؟ نکنه مشکلی داشته .نگو برات زیاد بوده یا همچین چیزی 

ان شالله آنقدر نعمت سرازیر میشه سرت که برای اون مرده خیراتم می‌کنی.در کل خیلی خوبه و خیر

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
یعنی اون نعمت ازم گرفته میشه ؟میشه قسمت اولشو یکم واضح تر بگی ممنونم

نه تو تا جا داشتی خوردی .اون ریزه ها انتظاریه که اون داشت ازت .شاید انتظار استفاده کاملتر ازون نعمت .ولی اصلا چیز مهمی نیست .

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2706