2733
2739
عنوان

بیاید راجب بورس و سرمایه اتون ارومتون کنم❤

| مشاهده متن کامل بحث + 2916 بازدید | 142 پست
عزیزم من با عقل و منطق پیش میرم برو سهم انتخاب کن بشین نگاه کن از سال ۹۶تا ۹۹بررسی کن

حالا بورس کی درست میشه؟ یک ماه دوماه..... دیگه.؟؟؟؟ 

❤روبه خدا بسپار. برای حاجت خودتون و من صلوات میفرستید🙃🌼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
عزیزم من با عقل و منطق پیش میرم برو سهم انتخاب کن بشین نگاه کن از سال ۹۶تا ۹۹بررسی کن 

من پولی نداشتم بذارم همش عرضه اولیه خریدم و چند تا سهم معروف 

الان ۲ میلیون و ۲۰۰ توی ضررم 

بذارم پرتفویم رو

پرتفوی ببند سال دیگ ب سود رسیدی

داره پولم تموم میشه اگر به صفر رسید چی میشه

"امضام بخونید ..توکل کنید به خدا در هر شرایطی  حالا توکل یعنی چی؟ یعنی بگو خدایا فلان موضوع رو سپردم به خودت حلش کن و مطمئن باش خدا مواظبته.. از خدای مهربونت فاصله نگیر...نماز معجزه می کنه ! از دستش ندھ😍🌱یه صلوات واسه سلامتی امام زمانت بفرس🤲 بالاخره یه روز ، یه جا ماهم از خوشحالی جیغ می زنیم و انقدر خوشحال میشیم که اشک شوق بند نمیاد خانومی که به دختر خانوم های باحجاب تیکه میندازی ، عزیزم داری شخصیت خودت و تربیت خانوادگیت نشون میدی پس اگر جواب نمیدیم فکر نکنید جوابی نداریم! ما از پیامبر و امام هامون یاد گرفتیم که سکوت کنیم ما گمان می کنیم حجاب برای این است که شناخته نشویم اما قرآن می گوید حجاب را رعایت کنید تا شناخته بشوید.به عفت و تقوا یه سری ها هم بند روسریشون باز کردن رفتن جلو دوربین واسه لایك !  یه سری های دیگه هم بند پوتینشون رو بستن و رفتن رو مین واسه خاک و میهن شون جنگیدن:)
ن گلن بدتر نمیشه درست میشه اروم باشیدد

ما که تو صندوق کارگزاری گذاشتیم از ۱۰۰ تومن ۴۰ تومنش رفت مثلا هی صبور باشیم و کلش بره و پولی نمونه از رو چی اونوقت ۷۰ برابر!!! سود میکنیم؟؟؟؟!!🤔

آنچه اعتبار انسان را تعیین می کند وجدان اوست، نه امضای او !
وااا حرصم میگیره میگین بورش حبابه والا همه چیی رفته یالا حباب نیس؟خونه ماشین طلا و ارز همه چییی رفته ...

عزیزم اگه خاطرتون باشه قبل عید تا حدود تیر ماه تقریبا بورس ۳برابر شد اون موقع دلار و طلا رشدکمی داشتن و تقریبا ثابت بودن

شاخص از سال ۹۷ تا قبل ریزش اخیر از ۲۰۰ هزار رسید به ۲میلیون یعنی تقریبا ۱۰ برابر شده بقیه چیزا مثل طلا و ارز رو دقت کنید اونا الان تقریبا ۱۰ برابر قیمت ۹۷ شدن

یعنی رشد بورس قبل ریزش تقریبا به اندازه رشد الان طلا و ارز و همه چی هست

الان بورس ریخته و ریزش دلار هم طبق گفته خیلیا دور از ذهن نیست

بعدشم شما وقتی سهام شرکتیو دارید یعنی تو سود و ضررش شریکید وقتی محصولات یه شرکت گرون میشه شما میبینید که پول بیشتری عایدش شده

از طرف دیگه اینو درنظر نمیگیرید مواد اولیه و آورده های اون شرکتاهم گرانتر شده 

روی کاغذ ببینید اکثرا شرکتا ورشکسته هستن 

فقط صادراتیا ممکنه اینده خوبی داشته باشن چون ارز آوری دارن اونم با تحریما قطعی نمیشه گفت

جمله آخرتونم درسته همه باید سعی کنن اطلاعاتشونو بیارن بالا

من پولی نداشتم بذارم همش عرضه اولیه خریدم و چند تا سهم معروف  الان ۲ میلیون و ۲۰۰ توی ضررم&nbs ...

اگ میخوای ب جوابت برسی عرضه اولیه های ۸۶رو نگاه کن تا الان ب جوابت میرسی

2706