2733
2734

میدونم فردا سر کلاس مجازی استادم قراره قهوه ایم اونم جلو همکلاسیم که روش کراش دارم کنه چون عادت داره😀🤚 ترمای قبلم چند بار اینکارو کرده منم از دیشب حالم بده درسشو نخوندم و سر کلاسم چون به شدت زورگو تشریف دارن صداشون نمیاد و خیلی ضعیفه و یا قط و وصل میشه هرچی هم همه بهش میگن میگه مشکل از نت شماس 🥴 منم سر کلاس چیزی یاد نمیگیرم تاززززززه چند روز پیش پی وی بهش پیام دادم یه سوال پرسیدم 😀و از اونجایی که ایشون کسیو ادم حساب نمیکنه سین کردولی جوابمو نداد☺️ الانم با خودش میگه فرصت مناسبیه فردا حال اون دختررر رو بگیرم تا دیگه پی وی سوال نپرسه😝

کلا منو یادش رفته بوداااا 😖

حالا فردا باهاش کلاس دارم مطمئنا من جز افرادی ام که صدام میزنه خانم فلانی، فلان چی، چی میشه ؟؟ خانم فلانی ما منتظر پاسخ شماییم 😀 خانم فلانی شما منفی گرفتید 

🥴💩

بچه ها دعا کنید فقط فردا منو یادش بره 🥺تروخدا 

خدایا فقط تو رو دارم ،مرسی که هوامو داری ،من تا ابد عاشقتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

😂😂😂

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»

نمیدونم چرا این ترم استادا از دم میخوان جررررررمون بدن😑

دوستان اگر سوالی در زمینه" مشاوره خانواده" و "پیش از ازدواج" دارین تا جایی که بتونم راهنماییتون میکنم و درخدمتم🌱
2738
کدوم دانشگاه.چ رشته ای

اگه بگم و پیدا کنه باید انصراف بدم خدایی خیلی ازش می ترسم موقعی که باهاش روبه میشم دستو پام میلرزع اینقد ابعت داره😐🥺

خدایا فقط تو رو دارم ،مرسی که هوامو داری ،من تا ابد عاشقتم

با اینکه اندکی تربیت سیزی... 

باشه فرزندم... 

دعا می کنم برات........... 

به نظر من به بیمه ی مادر پناه ببر😁

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 
2706