2737
2739
عنوان

بچه ها هرچی منتظر کاربری فاطمه خانم نشستم تاپیک رو باز نکرد

| مشاهده متن کامل بحث + 122236 بازدید | 1081 پست

وای خدایی فک کنم بهترین قسمتای زندگی مامانبزرگت همون ازدواج با سیامک بود

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 ی صلوات برای سلامتی تو دلی هام میفرستی؟ممنونم مهربون 🥰.        تتل🖤شادمهر🤍شایع ٫: tork👩🏻‍🦱✨ی دختر لجباز 🤪عاشق رقص💃و آواز🎧(همه جا آهنگ حموم،مسافرت،موقع خواب و..🫡🥴😁) عکاسی هم میکنم عاشق عکس گرفتنم😍📷 عاشق مرغ🍗پیتزا🍕 و همه چی🤣عاشق خرمالو و خوراکی های شیرین،شیرموز هم خیلی دوس😋وای نگم از بادوم زمینی🥹 شماهم مث من وقتی از ی چیزی خوشتون میاد دوسه بار شات میگیرین(حتی آهنگی رو که دوس دارم دوسه بار دانلود میکنم )یا من دیوونم؟!😶‍🌫️🤔چرا قشنگ زدن به ریشه چرا حال من خوش نی اوضاع قشنگ ترم که میشه هرکاری کنی دیگ این بدن،بدن نمیشه💔tatal  ای کاش حقم از تموم زندگی تنها تو باشی من عاشق تنهاییم ,تنها بشم, اما تو باشی ٫؛🤍🖇️ Shadmehr عطر خوب بزن،خوشتیپ بچرخ ؛بالاخره پستچی به در میزنه ی روز بده خبر خوب✨ shayea    من خیلی خیلی سادم با احساسات من بازی نکنید لفطا🥹😕💔اگه جایی باهاتون دعوا کردم متاسف حتما از جای دیگ اعصابم خورده وگرنه اهل دعوا نیستم🙌ولی اگه واقعا باهاتون دعوا کردم و ناراحتم کردین از چشمم میفتین 🤗 و اگه تاپیک دیگ  باهاتون حرف زدم بدونید یادم نمیمونه که دعوا کردم🤣 ۱گ خوابتون نمیبره یعنی تو خواب یِ نفر دیگه اید!  ۲هرچی آیکیو بیشتری داشته باشین بیشتر خواب میبینین!۳آخرین کسی ک بهش فک کردین دلیل خوشحالی یا ناراحتیتونه! #دختری_که_هیچکس_دوستش_ندارد♥ لایک دوس دارم منو هرجا دیدین بلایکین😁
دوباره رو اوردم به قرصا اعصاب بچه هامو کتک میزدم سر دوقلوها داد میزدم مسعود خوب نمیتونس حرف بزنه لکن ...

مادربزرگ پدر منم بچه اش بعد طلاقش از شمیگیرن طفلی زیر کرسی بوده مریض از دوری بچه شیرخواره برادرش میگه میرم میارمش  ببینی اینم پشت پنجره منتظر بود وقتی برادرش میاد میبینه دست خالی پتو کرسی سرش میکشه و همونجا دق میکنه میمیره طفلی پدربزرگ من مادر و پدرش وقتی بچه بود فوت شدن عمه هاش بزرگش کردن

میشه خواهش کنم برای حاجتم صلوات بفرستین .کاش میشد یکبار دیگه از اول زندگی کرد بدون اشتباه بدون حسرت ....با عشق زندگی کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی چی پی خانواده شوهرو نگیرین؟ 

یعنی از داشته هاتون لذت ببرین اینقدر زوم نکنین رو مادرشوهرو خواهر شوهرو جاریای ذلیل مردتون😬😬😬

من یه سیب خنده رو و دست نیافتنی بودم بالاترین نقطه یه درخت🍎🍎🍎که منتظر شاهزاده سوار بر شاسی بلند ترجیحا سفید بودم که بیاد منو بچینه😍😍😍 اما شوهر بیشوررررم اومد با دمپایی زد من افتادم😑😑😑😑
اره اتفاقا خودش هی میگه بچه ها چی گفتن من روم نمیشه از پَست بازی بعضی کاربرا بهشون بگم میگم همدردی ک ...

ای جانم این چه حرفیه 

خدا طول عمر با عزت بده بهشون 

واسه رفتگانشونم فاتحه میخونم

دست شما خانم گل هم درد نکنه     

🌺🌹🌺🌹🌺🌹🌺🌹

🇮🇷جانم فَدای ایران✌️🥇🏆🇮🇷 دَر این مَملکت چو غُرّش شیران گُذشت و رَفت این عو عو سَگان شما نیز بگذَرد
2728
اسي دست گلت درد نكنه خيلي خوب و جذاب نوشتي داستانو جيگرم براي مامان بزرگت سوخت اما چيزي كه بيشتر از ...

دو روز چرا؟

کلش از ۲۴ ساعت کمتر شد فک کنم

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
دوباره رو اوردم به قرصا اعصاب بچه هامو کتک میزدم سر دوقلوها داد میزدم مسعود خوب نمیتونس حرف بزنه لکن ...

الهی.....خییلی خیلی زندگی پرفرازو نشیبی داشتن مادربزرگتون ولی واقعا آدم قوی هستن خداحفظشون کنه 

دقیقا راست میگن دختراو عروسای الان "خودمم عروسم دیگ"ب ی چشم غره و ی جواب سلام سرد هم حساسیم و اه و ناله میکنیم ک بدبخت ترین آدم روی زمینم این چ بخت و اقبالی بود ک من داشتم😐😑

2740

زهرا خانم برای مادر بزرگت وتو خیلی ناراحت شدم عاقبت به خیر بشید

عنوان داستانی که برای خودت بود یادمه اما داستانش یادم نیست

الان رابطه ات با مادرت چطوره؟

در سرم جنگ های بسیاریست وتنها کشته اش منم.

دستت درد نکنه عزیزم ان شاءالله برعکس مادربزرگ‌ها روزای خوبی در انتظار خودت و بچه ات باشه

نثرت قشنگیه موفق باشی

و اینکه اگه اجازه بدی از هر تکه ک می‌گفتی اسکرین گرفتم بعدا تاپیک بزنم خودتم تگ کنم بزارم همون اسکرینا رو منطورمه 

اگه راضی هستی بگو اگه ن ک فقط واسه خانواده خودم بفرستم بازم اگه ن بهم بگو پاک کنم

مهربونا من امروز نیت کردم تا نیمه شعبان خدا حاجتمو بده دعام کنین  ذوقم تموم شد و خدا حاجتمو نداد  
اره اتفاقا خودش هی میگه بچه ها چی گفتن من روم نمیشه از پَست بازی بعضی کاربرا بهشون بگم میگم همدردی ک ...

چه زندگی پر ماجرایی داشت چه دل بزرگ مهربونی داشت چقدر آدم قویی بود چنین روزهایی پشت سرگذرونده خدا به دلش شادی بده الهی .دستت درد نکنه زهرا جان خیلی زحمت کشیدی تا تعریف کنی 

خدا مادربزرگتو حفظ کنه عزیزم خیلی سختس کشیده خیلی آدم قوی ای بوده💖💖

من یه سیب خنده رو و دست نیافتنی بودم بالاترین نقطه یه درخت🍎🍎🍎که منتظر شاهزاده سوار بر شاسی بلند ترجیحا سفید بودم که بیاد منو بچینه😍😍😍 اما شوهر بیشوررررم اومد با دمپایی زد من افتادم😑😑😑😑