2733
2734
عنوان

بچه ها هرچی منتظر کاربری فاطمه خانم نشستم تاپیک رو باز نکرد

| مشاهده متن کامل بحث + 122236 بازدید | 1081 پست
اسی جونم نزدیک ۳هزار نفر داریم میخونیم اما فکر کنم تا الان ۵ درصدمون کامل خوندن منکه مثل خل و چلا یه ...

عزیزم شما که کامل نخوندین نی نی یار ها رو تگ کنیدتا تاپیکاش رو برگردونه، یه قسمتش هم توی تاپیک فاطمه خانم هست که تو پر بازدید هاست. 

@نی_نی_یار_شب    

عزیزم لطفا تاپیکاش رو برگردونید خیلیا نتونستن کامل بخوننش

لطفا خانوم جلسه ای ها ریپلای نکنن                                          
تاپیک.خودش رو که ترکوندن

منظورم خیلی بچه ها از همون جا موندن

اصن اونایی ک تو تاپیک فاطمه هس من جریانشو نیمدونم☹

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 ی صلوات برای سلامتی تو دلی هام میفرستی؟ممنونم مهربون 🥰.        تتل🖤شادمهر🤍شایع ٫: tork👩🏻‍🦱✨ی دختر لجباز 🤪عاشق رقص💃و آواز🎧(همه جا آهنگ حموم،مسافرت،موقع خواب و..🫡🥴😁) عکاسی هم میکنم عاشق عکس گرفتنم😍📷 عاشق مرغ🍗پیتزا🍕 و همه چی🤣عاشق خرمالو و خوراکی های شیرین،شیرموز هم خیلی دوس😋وای نگم از بادوم زمینی🥹 شماهم مث من وقتی از ی چیزی خوشتون میاد دوسه بار شات میگیرین(حتی آهنگی رو که دوس دارم دوسه بار دانلود میکنم )یا من دیوونم؟!😶‍🌫️🤔چرا قشنگ زدن به ریشه چرا حال من خوش نی اوضاع قشنگ ترم که میشه هرکاری کنی دیگ این بدن،بدن نمیشه💔tatal  ای کاش حقم از تموم زندگی تنها تو باشی من عاشق تنهاییم ,تنها بشم, اما تو باشی ٫؛🤍🖇️ Shadmehr عطر خوب بزن،خوشتیپ بچرخ ؛بالاخره پستچی به در میزنه ی روز بده خبر خوب✨ shayea    من خیلی خیلی سادم با احساسات من بازی نکنید لفطا🥹😕💔اگه جایی باهاتون دعوا کردم متاسف حتما از جای دیگ اعصابم خورده وگرنه اهل دعوا نیستم🙌ولی اگه واقعا باهاتون دعوا کردم و ناراحتم کردین از چشمم میفتین 🤗 و اگه تاپیک دیگ  باهاتون حرف زدم بدونید یادم نمیمونه که دعوا کردم🤣 ۱گ خوابتون نمیبره یعنی تو خواب یِ نفر دیگه اید!  ۲هرچی آیکیو بیشتری داشته باشین بیشتر خواب میبینین!۳آخرین کسی ک بهش فک کردین دلیل خوشحالی یا ناراحتیتونه! #دختری_که_هیچکس_دوستش_ندارد♥ لایک دوس دارم منو هرجا دیدین بلایکین😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منکه کامل نخوندم اما دستم خسته شد از بس اسکرین گرفتم شاید یکی از این تاپیک یکی از فاطمه جمع کنم یه داستانی شد شایدم با این همه اسکرین هام  داستان من جور دیگه ای تموم بشه چون از اون یکی داستان ۱۸سال عاشقی هم اسکرین گرفتم قاطی نکنم خوبه

لطفا اگه امکانش هست برا شادی روح بابا و داداشم یه صلوات بفرستین
2728
عزیزم شما که کامل نخوندین نی نی یار ها رو تگ کنیدتا تاپیکاش رو برگردونه، یه قسمتش هم توی تاپیک فازمه ...

@نی_نی_یار_شب   😭😭😭😭لفطا

الان اگ تاپیک تگ کنید تگ کنید بود دو سه روز میموند 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 ی صلوات برای سلامتی تو دلی هام میفرستی؟ممنونم مهربون 🥰.        تتل🖤شادمهر🤍شایع ٫: tork👩🏻‍🦱✨ی دختر لجباز 🤪عاشق رقص💃و آواز🎧(همه جا آهنگ حموم،مسافرت،موقع خواب و..🫡🥴😁) عکاسی هم میکنم عاشق عکس گرفتنم😍📷 عاشق مرغ🍗پیتزا🍕 و همه چی🤣عاشق خرمالو و خوراکی های شیرین،شیرموز هم خیلی دوس😋وای نگم از بادوم زمینی🥹 شماهم مث من وقتی از ی چیزی خوشتون میاد دوسه بار شات میگیرین(حتی آهنگی رو که دوس دارم دوسه بار دانلود میکنم )یا من دیوونم؟!😶‍🌫️🤔چرا قشنگ زدن به ریشه چرا حال من خوش نی اوضاع قشنگ ترم که میشه هرکاری کنی دیگ این بدن،بدن نمیشه💔tatal  ای کاش حقم از تموم زندگی تنها تو باشی من عاشق تنهاییم ,تنها بشم, اما تو باشی ٫؛🤍🖇️ Shadmehr عطر خوب بزن،خوشتیپ بچرخ ؛بالاخره پستچی به در میزنه ی روز بده خبر خوب✨ shayea    من خیلی خیلی سادم با احساسات من بازی نکنید لفطا🥹😕💔اگه جایی باهاتون دعوا کردم متاسف حتما از جای دیگ اعصابم خورده وگرنه اهل دعوا نیستم🙌ولی اگه واقعا باهاتون دعوا کردم و ناراحتم کردین از چشمم میفتین 🤗 و اگه تاپیک دیگ  باهاتون حرف زدم بدونید یادم نمیمونه که دعوا کردم🤣 ۱گ خوابتون نمیبره یعنی تو خواب یِ نفر دیگه اید!  ۲هرچی آیکیو بیشتری داشته باشین بیشتر خواب میبینین!۳آخرین کسی ک بهش فک کردین دلیل خوشحالی یا ناراحتیتونه! #دختری_که_هیچکس_دوستش_ندارد♥ لایک دوس دارم منو هرجا دیدین بلایکین😁

روم نمیشد از پسرم حرف بزنم.تصمیم گرفتم تا دیر نشده باردار بشم همش یا ما خونه ابجیش بودم یا اون خونه ما‌.نیازی به کار بیرون خونه نداشتم ولش کردم باز رفتم زیر نظر بهترین پزشک برا بارداری لباسای عالی میپوشیدم و به همه اونایی که حس میکردم فقر دارن کمک میکردم.با این همه خوشحال واقعی نبودم چون نیمی از وجودم پسرم خارج از کشور بود و هنوز کینه و انتقام تو قلبم موج میزد.دخترم به دنیا اومد شادی و برکت خونمون با اومدنش کارمون رونق بیشتری گرفت اسمشو مسعوده گذاشتم که مرهم دل خستم بشه.پشت مسعوده خدا بهم جانان رو داد و بعد هم امیرحسین خداروشاکر بودم‌.

میشه برای جابجایی و تعویض منزلم صلوات مهمونم کنین؟
عزیزم شما که کامل نخوندین نی نی یار ها رو تگ کنیدتا تاپیکاش رو برگردونه، یه قسمتش هم توی تاپیک فاطمه ...

تاپیک گزارش حذف کرد 

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
دو تا تاپیک قبل برید بخونید بعد بیاید اینجا تکه تکه است 

خب قبل اونو چ کنیم!؟☹😑من تا اونجا خوندم ک مامانبزرگ از خونش انداختن بیرون رف خونه علیرضا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738

جانان😁

وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ ﴿۵۱﴾ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ ﴿۵۲
خب قبل اونو چ کنیم!؟☹😑من تا اونجا خوندم ک مامانبزرگ از خونش انداختن بیرون رف خونه علیرضا

با علیرضا صیغه شد باردار شد ، علیرصا و منیژه باهم ازدواج کردن و بجه رو گرفتن ، منیژه مرد وعلیرضا هم رفت خارج

چقدر مادر بودن بده حتی نمی تونی آرزوی مرگ کنی،، یه صلوات مهمونم کنید
تاپیک گزارش حذف کرد 

عزیزم نمیشه در آینده سایتو جوری طراحی کنید که قابلیته گزارش زدنه فقط به چندتا از کاربرایی که قدیمی ان و خودتون از قبل میشناسیدشون بدید تا فقط اونا بتونن گزارش بزنن و شمارو مطلع کنن؟ چون خیلیا هستن که تفریحی گزارش میزنن و باعث هدر رفتن زحمات استارتر و اونایی میشن که واسه تاپیک وقت میذارن

لطفا واسه نیتم یه صلوات بفرستید :)🌹
2706