2737
2739
عنوان

بچه ها هرچی منتظر کاربری فاطمه خانم نشستم تاپیک رو باز نکرد

| مشاهده متن کامل بحث + 122236 بازدید | 1081 پست
خوشکلی عزیزم ان شاءالله مثل توی همین عکسا همیشه بخندی اونم از ته دلت بهترین اروزت هم امشب از آقا هدی ...

سلامتی میخوام برا خودم و شوهر و بچم

میشه برای جابجایی و تعویض منزلم صلوات مهمونم کنین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زهرا خانم سلام عزیزم. عکست رو دیدم. زیبایی عزیزم 🥰🥰

بابت زندیگینامه مادربزرگت هم ممنون که زحمت کشیدی تایپ کردی.. غم انگیز بود ولی تامل برانگیز. 

ممنون🌷🌷🌷🌷

غربت کسی نباش که تو را وطن دیده است ....
2728
سلامتی میخوام برا خودم و شوهر و بچم

ان شاءالله و دل شاد آرزوی من واسه شما و مامان بزرگ عزیزتون بهش بگید دوستون دارم خیلی اسطوره صبر و امیدی  

مهربونا من امروز نیت کردم تا نیمه شعبان خدا حاجتمو بده دعام کنین  ذوقم تموم شد و خدا حاجتمو نداد  
2738
ان شاءالله و دل شاد آرزوی من واسه شما و مامان بزرگ عزیزتون بهش بگید دوستون دارم خیلی اسطوره صبر و ام ...

خیلی مواظب نجابتش بوده بعد همه فحش کشش کردن

میشه برای جابجایی و تعویض منزلم صلوات مهمونم کنین؟
🤭🤭🤭🤭🤭 یاد ناظم مدرسه می افتیم.  نی نی یار جون من بهتون کمک میکنم خیلی وقتا. تاپیکای ممنون ...

مرسی عزیزم که کمک میکنی به حفظ فضای سایت       دیگه گزارش  بی دلیل هم میزنن   بله اسم  کاربری کساییی که گزارش میزنن مشخص هست

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
خیلی مواظب نجابتش بوده بعد همه فحش کشش کردن

اینو بزار ب حساب نادونیشون اون ک باید قضاوت کنه خداس

مهربونا من امروز نیت کردم تا نیمه شعبان خدا حاجتمو بده دعام کنین  ذوقم تموم شد و خدا حاجتمو نداد  
2706