2733
2734

الان مدتی سر اینکه یکساله نشسته توخونه وسرش روکرده توی بورس باهم بجث داریم  ،دیروز دعوانونشد دوباره وامروز صبح منو کلی کتک زد ومنو بیرون کرد من نرفتم تا شبی که پسرم گریه میکرد سرش داد زدم اونم اومد دوباره منو زد بوفه وتمام ظرف هاش وتمام گل وگلونا وتلوزیون وهمه دکوریا وظرف های اشپزخونه رو شکوند ومارو انداخت بیرون از خونه

الان مدتی سر اینکه یکساله نشسته توخونه وسرش روکرده توی بورس باهم بجث داریم  ،دیروز دعوانونشد دوباره وامروز صبح منو کلی کتک زد ومنو بیرون کرد من نرفتم تا شبی که پسرم گریه میکرد سرش داد زدم اونم اومد دوباره منو زد بوفه وتمام ظرف هاش وتمام گل وگلونا وتلوزیون وهمه دکوریا وظرف های اشپزخونه رو شکوند ومارو انداخت بیرون از خونه،

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
الان مدتی سر اینکه یکساله نشسته توخونه وسرش روکرده توی بورس باهم بجث داریم  ،دیروز دعوانونشد دو ...

فشار روانی خیلی رو مردم زیاد شده 

ولی اصلا کار درستی نکرده 

الان کجایی؟

آرام باش عزیزِ من! کشتی ما را خدا میراند..

اینا وحشی هایی هستن ک بجای اینکه پدرمادراشون ببرنشون تیمارستان براشون زن گرفتن دختر مردمم بدبخت کردن!!متنفرم ازینکه مرد وسایل خونه بشکونه(تازه عوضشو هم نمیخرن فقط هیکل گنده کردن)  الهی بگردم اسی فدا سرت اصن

خب وقتب میبینی بورس سقوط کرده و ایشون هم قطعا متضرر شده چرا بحث میکنی

یکسال کار نکرده چند روز هم روش

بذار تو زمانی که ارومه در ارامش صحبت کن

الان عصبی هست....خودش میدونه رفتن تو بورس اشتباه بوده با حرفهای شما بدتر میشه

یه بار کتک کاری کردی صبح بازم رفتی گیر دادی؟؟؟

درک نمیکنمت

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست
2706