2733
2734
عنوان

ادامه تحصیل با دو تا بچه

398 بازدید | 34 پست

به نظرتون با دو تا بچه کوچیک چه رشته ای بخونم البته الان نه وقتی کوچیکه دوسال شد البته میدونم همه رشته ها سختن ولی رشته ای که دردسر کم باشه من حفظیاتم خیلی بهتره با اینکه ریاضی بودم اینم بگم اعتماد به نفسم کمه مثلا تو جمع حرف زدن برام سخته سر همین دانشگاه رو ول کردم ولی الان پشیمونم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

هر رشته ای که علاقه دارید بخونید

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
رشتت چی بوده؟

کامپیوتر بود دانشگاه ولی ول کردم هم باردارشدن هم علاقه نداشتم هم خیلی خجالتی بودم دانشگاه رفتمن برام سخت بود ولی الان پشیمونم دوست دارم حداقل یه مدرک بگیرم

هر رشته ای ک خودت دوست داری . من الان دارم روانشناسی میخونم از طرفی هم دارم مجددا برای کنکور میخونم و ی بچه شش ماهه هم دارم البته من خواهرم و مادرشوهرم کمکم هستن

27 خیلی فاصله افتاده واسه همین رشته راحت میخوام 

نه بابا چه فاصله ای هر رشته ای دوست داری بخونم عزیزم به همت و اراده بستگی داره

سلامتی امام زمان و تعجیل فرج یه صلوات بفرست عزیزم🥰
2706