2733
2734
عنوان

پوشک با کیفیت و قیمت مناسب

610 بازدید | 19 پست

شما چه پوشکی واسه بچتون استفاده میکنید، قیمت مناسب چی سراغ دارید، من برای بچم مولفیکس میگیرم ولی پای بچمو قرمز میکنه با اینکه خیلی زود به زود عوض میکنم، میخوام یه برند دیگه بگیرم، نمونه بگیرم اگه بهش ساخت همونو دیگه بگیرم، به مای بیبی هم حساسیت داشت وحشتناک پاش قرمز میشد. بیبی کینگ و مرسی و ببم چطور هستند؟ 

مامانِ لیانا

کامفی راضیم

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بارلی میزنم

بلاخره منم بعد هفت سال مامان شدم.خدایا خودت نی نیمو  حفظ کن صحیح و سالم بیاد بغلم ..ان  شاءالله  روزی همه منتظرا....منتظرا ناامید نباشید فقط من یک درصد هم فکر نمیکردم باردار بشم ولی بلطف خدا شدم😍❤
2740
یعنی مای بی بی خوب نیست؟من میخواستم برا بیمارستان مای بی بی بگیرم

بستگی به بچتون داره پسر من فقط مارک مای بیبی به پاش افتاد بقیه مارکا نه

گاهی اونقدر دلتو پر کردند که تا میای حرف بزنی از چشمات میریزه بیرون.
یعنی مای بی بی خوب نیست؟من میخواستم برا بیمارستان مای بی بی بگیرم

مای بیبی رایحه داره ممکنه واسه پوست بچت حساسیت بکنه جاریم یه دفعه بست کل پشت بچه سوخت یه ماه طول کسیدخوب بشه الان بازمولفیکس میبنده

به هربچه ای یک پوشک میسازه پسرمن با مای بی بی خیلی راحته وهیچ مشکلی نداره ولی بی بی کینگ افتضاح بود براش تمام پاش در عرض یک روز شد تاول

🌹🌹🌹 برای فرج نزدیک امام غریب وتنهامون صلوات بفرستید💝💝💝