2733
2734
عنوان

بچها شوهرکثیفم خبییلی کتکم زده میشه ازش شکایت کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1712 بازدید | 100 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همین اتفاق یه هفته ای هست بین پدر مادرم افتاده و من نمیدونم چکار کنم اوضاع درست بسه

از دست شما که کاری بر نمی یاد خودشون باید یه کاری کنن

وزن فعلی85/700    قد167    وزن هدف اول 80           
2728
به چه علت جدا نمیشی عزیز؟

از پارسال ۸ آبان ک بابام فوت شد گوه بود بدتر شده قبلا کتکم نمیزد فقط سرد بود بداخلاق بود فحشمون نمیداد الان وسط اتاق وامیسته دااااد و بیداد فحشای زشت میده ب مامانم بدبخت مامانم ۶۰ سال سنشه چکار ب تو داره خاک برسر 

شکایت ک امروز تعطیل بود واسه فردا دارم میپرسم برم بگم زده تو سرم و مو کشیده و شوت لگد زده تو سر و گر ...

اره میفهمن

شما اول باید بری دادگستری اونجا نامه میدن واسه پزشکی قانونی

پزشکی قانونی هم نامه محرمانه میده که ببری برای تکمیل شکایتت

2740
شکایت ک امروز تعطیل بود واسه فردا دارم میپرسم برم بگم زده تو سرم و مو کشیده و شوت لگد زده تو سر و گر ...

خب به همون سرهنگاش بگو آدمش کنن

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
اصلا اینجا میام افسردگی میگیرم

منم جز اون خاک برسرام میدونین شاغلم سنمم نسبت ب این گوه کمتره تاپیک قبلیم هس مفصل توضیح دادم ولی میدونی من بی نهااایت از تنهایی میترسم منظورم اینه از تنها شب تو خونه موندن فوبیا دارم تاریکی مرگمه مامانمم جا ندارع پیش داداشم زندگی میکنه میتونم یه خونه جدا بگیرم حالا رهن یا اجاره ولی داداشام آقا بالاسر میشن ولی دیگه با این شرابط واقعا درنگ جایز نیس انقد زده گردنم راس نمیشه تار تار موهای سرم حس میکنم زخم شدن از بس کشید 

فردا صبح برو پزشکی قانونی شکایت کن  دخترتم ب عنوان شاهد ببر اگ در و همسایه ها هم شهادت بدن خو ...

دخترم ۱۹ ماهشه فقط گریه میکرد میومد وسط بدتر دست و پای منو بسته بود لااقل اونجوری یه دفاعی میکردم این نشسته بود بغلم گریه اونم موهام تو دستاش میکشید با شوت میزد تو گردنم

2706