2737
2734
عنوان

میخوایم از مامانم جدا زندگی کنیم

1029 بازدید | 90 پست

پدر و مادر من جدا شدن و پدرم زن گرفت‌. بابام واسه من و خواهرم یه خونه گذاشت چون زنش با ما اصطکاک داشت. واسه اینکه مادرمون دربه در نشه اوردیمش پیش خودمون‌. علت طلاق مامان بابامم این بود که مامانم به نظافت اهمیت نمیداد و مدام خیانت میکرد.الانم که پیشمونه باز کثافط کاری میکنه وقتی منو خواهرم خونه نیستیم و وقتی خواهرم دستشو رو کرد گرفت زدش. که حتی پای خواهرم شکست. منم بیمارستان سر کارم بودم. وقتی اومدم دیدم تصمیم گرفتم بیرونش کنیم. از طرفی هم خیلی عذاب وجدان دارم ولی اخه چیکار کنیم. کسی پیشنهادی داره؟

کار درستی میکنی

ولی با دعوا نه

خیلی محترمانه ازش بخواین بره 

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیتونید خونه ای چیزی اجاره کنید براش؟ خودش پول نداره؟

🖤صاحب اصلی این اکانت فوت شده است🖤اکانت خواهرم بوده با خط هممون اینجا کاربری درست کرده بود.خط دیگه ای نیست که من کاربری برای خودم درست کنم . الانم فوت شده منم گاهی وقتایی که مجبور باشم و سوال داشته باشم با این اکانت میام چون اینو با خط من درست کرده لطفا دیگه سوال نکنید ، ممنونم🙏🏻
2728

بفرس بره

دیدی که سخت نیست... تنها بدون من؟دیدی که صبح می شود... شب ها بدون من؟این نبض زندگی... بی وقفه می زند...! فرقی نمی کند... بامن...بدون من...!دیروز گرچه سخت... امروز هم گذشت... طوری نمی شود... فردا بدون من...!
چ زندگی سختی بیرونش کن ازش ایدز نگیرید

چجوری ممکنه ازش ایدز بگیرن 😐

🖤صاحب اصلی این اکانت فوت شده است🖤اکانت خواهرم بوده با خط هممون اینجا کاربری درست کرده بود.خط دیگه ای نیست که من کاربری برای خودم درست کنم . الانم فوت شده منم گاهی وقتایی که مجبور باشم و سوال داشته باشم با این اکانت میام چون اینو با خط من درست کرده لطفا دیگه سوال نکنید ، ممنونم🙏🏻
2740
متاسفم که گلبهار نمیزاره باور کنم

😂😂😂🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

واااای خدا تصورش هم دیوونه کننده س😔

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

یاخدا

اینو بفهمین آدم خیانتکار یه کثیفه که ارزش هیچی نداره

بیرونش کن

به نظرم بیرونش نکنید

هرچی که هست یا هرکار که میکنه 

بالاخره مادره 

مادر منم اذیتم کرده بهم حرف بد زده ولی دلم نمیخواد لحظه ای مریض بودنش رو ببینم 

دوسش دارم از ته قلبم بااینکه قلبم رو شکسته

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

عزیزم وقتی خودتون اسیب میبینید مادرت باید بفکر شما باشه اخه

اگه درامدی دارع محترمانه بگید ک جدا شیر

اسم کاربریم ربطی به زایمان طبیعی نداره .انقد نپرسید 😅😅😅 یک وسیله جراحی دندونه 🙄🙄🙄🙄🙄
2706