2733
2734
عنوان

از مردای زورگو بدم میاد

324 بازدید | 34 پست

خیلی بدم میاد یه مردی فقط حرف حرف خودش باشه و کسی برخلافش حرف بزنه ناراحت بشه

واقعا غیرقابل تحمله. امیدوارم شوهر من این شکلی نشه.

تجربه ای دارید از اینجور آدما؟

اولین پرتوهای نور صبحگاه وقتی می تابن که کل سیاهی شب رو دووم آورده باشی ...

من خودم اونطوریم😥

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر بدم میاد از مردای اینجوری......................خودخواهن

خدااایاشکرت هوامو داری.......خدایاشکرت تا قبل از 1فروردین 1402 خبرهای خیلی خیلی خوبی بهم میرسه...😍و به ارزوم رسیدم خدایاشکرت
2731

واي متنفرم 

شده بميرمم زير بار زور نميرم و جزه جيگر ميكنم طرفو حتي سر داور دفاعمم همين بلا رو اوردم الدنگ

خدایا …در جست‌وجوی آنچه کهبرایم مُقدر نکرده‌ ايخسته‌ ام مکن ش  

اره منم بدم میاد ب این مردا فقط نباید رو داد

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌
2738

مگه مرض داریم خوشمون بیاد والله گورباباشون برن ول دل ننه شون 

مامانم همیشه میگه من9ماه سختی کشیدم که قلبت شکل بگیره نزاریکی بیادتو15ثانیه بشکنه بره.تو رابطه ای که قراره همیشه اشتباهاتشو ببخشی یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت  ببخش و تمومش کن ❤آدمهارو ازرو ظاهرقضاوت نکن خیلیها فقط بسته بندی شیکی دارن
2706