2733
2739
عنوان

دوباره مجبور شدم دست مادرشوهرمو ببوسم...

| مشاهده متن کامل بحث + 4086 بازدید | 145 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وا چه رسم خودخواهانه ای مگه تو این دوره زمونه از این جور چیزا پیدا میشه احترام گذاشتن با این چیزا فرق داره من جای مادر شوهره باشم  نمیزارم دستم ببوسن 

همه چیزایی که پشت سرم میگید با یه فدای سرم خدا بزرگه کاملا حل میشه   
2738

یاد سریال ترکی تردید افتادم او زنه بدجنسه،😑

من قراره یه دختر همه چی تموم خوشحال باشم.   الان90کیلوام،ولی قراره:60کیلو بشم!        قراره اونی که دلم می خواد بپوشم نه اونی که اندازمه!  شروع چالش بامداد خمار:1400/4/22 وزن شروع 90* هدف ماه تیر:87 *هدف مرداد ماه:84 * هدف شهریور ماه79 * هدف مهرماه: ۷۵ * هدف آبان ماه: 70 * هدف آذر ماه:66 * هدف دی ماه:63 من می تونم یه بار تونستم دوباره هم می تونم!!!!

یعنی انقد تو ایران رسم داریم تو هند ندارن   دستشو لیس بزن بگو ما رسممون اینه خودش چندشش میشه بیخیال میشه

زن یا مرد بودن - جوون یا پیر بودن مهم نیست . فقط خواهشا به عنوان یه انسان برای خودتون ارزش قائل باشید . خدا دوستمون داشته و بهمون یکبار زندگی کردن هدیه داده ، ازش خوب استفاده کنید
یعنی دستشو مثلا نمیکشه بگه نه عزیزم یا هچین چیزی؟ مثل ملکه ها دستشو دراز میکنه راحت؟!

وای دقیقا سوال منم هست

همه چیزایی که پشت سرم میگید با یه فدای سرم خدا بزرگه کاملا حل میشه   
چه اشکالی داره دستشو ببوسی مادر شوهرته اگه اون نبود بی شوهر میموندی

😐😐😐😐 خیلی دلم میخاد.........

مگ همه مثل تو هستن که فقط هدفشچن از زندگی شوهر باشه😒😒😒😒

▪︎♡تیکر بارداری نیست♡▪︎♡درخواست دوستی ندید لطفا♡▪︎

بنظر من بغلش کن و روبوسی کن باهاش   یا اینکه پیشش میشینی دستشو بگیر    

امام حسین (ع)....  همونه ک تا چیزیو از ته دل ازش نخوای ضامنت نمیشه  ممنونم آقام ❤🌹   حتی خدا نمیخواد ازش ترس داشته باشی یا ب اجبار توکل داشته باشی  باید اون رفاقت قلبیو احساس کنی  درک کنی وجودشو محبتشو مهربونیشو  بعد میبینی برات چ ها ک نمیکنه😍  شاید به ته خط برسی ولی مطمئن باش نمیوفتی افتادیم ی چیز بهتر منتظرته🤗    فقط بگو خدایا شکرت     امیدوارم اول خدا بعد ۱۴ معصوم تا همیشه بهترین رفیقاتون باشن❤🤲❤
2706