2737
2739
عنوان

نیروی داوطلب مبارزه با کرونا

| مشاهده متن کامل بحث + 1143 بازدید | 100 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که هیچی بلد نیستم. اگه برم باید زباله جمع کنم و نظافت کنم.

البته که چقدر ثواب داره حتی اگه بمیریم شهید محسوب میشیم.

مثل اونا که دفاع مقدس رفتند و مدافعان حرم.💖

اینکه بچه دارم و جوونم دیگه بهانه محسوب میشه

2731
از هر نیرویی لازم هست نظافت و خدمات تا پزشک و پرستار

من پزشک  میشم

خدااایاشکرت هوامو داری.......خدایاشکرت تا قبل از 1فروردین 1402 خبرهای خیلی خیلی خوبی بهم میرسه...😍و به ارزوم رسیدم خدایاشکرت

چندتا از فامیل های ما کارمند بیمارستان هستند میگن متاسفانه خود پرسنل هم رعایت نمیکنند دکترا رعایت نمیکنن وقتی خودشون در دلگروه خطر هستند و رعایت نمیکنن از ملت چه انتظاری داریم که رعایت کنن حداقل اون تعداد پرسنلی که زعایت میکنن به سلامت طی کنند

التماس دعا
2738
نمیدونم شجاعت یا نه اگه خدایی نکرده به خانواده منتقل کنی حس خیلی بدیه

پس نرو الان پرستاراشم دارن استعفا میدن

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌
تو چقد ساده ای😕😕😕😕 اینا حقوق پرستارا رو نمیدن بعد بیان به بقیه حقوق بدن در راه خدا ع ...

ولی به نظرم برای کار  تو کلینیک های دولتی خوب باشه.

مثلا من فیزیوتراپی میخونم فکر کنم اگر برم بعدا به دردم میخوره. چون به داشنجو های پرستاری گفتن هرکس بیاد استخدام میشه

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
پس نرو الان پرستاراشم دارن استعفا میدن

ببخشید ی سوال،الان خانماده ی خودتون دور از جون مریض شن کی باید ازشون مراقبت کنه؟ب نظرم وقتی کسی توی این بحران میخواد بره بهتره بهش دلکرمی بدین دست ب دست هم بدیم اوضاع درست شه

2706