2737
2739
عنوان

مشکل من تو تلفنی حرف زدن

| مشاهده متن کامل بحث + 2804 بازدید | 47 پست

😐قربون خودم که فقط بلدم فک بزنم  😂😂😂😂...  ببین تو باید برای خودت جلو اینه سخندانی کنی😆من یکی از علتهایی که کم نمیارم تو این چیزها واسه اینکه از دوران بچگی همیشه بالای منبر بودم😐تو صبحکاه تو جلسات ت تو کلاس حتی واسع کنفرانس دادن و تو داتشگاه  همه جا باید بری کنفرانس  بریزه اضطراب داخلیت 

من مهنازم9999 پیروزی از آن سخت کوشان هست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی مجرد بودم همش از زیرش درمیرفتم ولی الان که متاهلم مجبورم زنگ بزنم واقعا برام یه معضل بزرگ شده&n ...

دقیقا مثل منی. مخصوصا وقتی کسی مریض باشه. میگم این همه زنگ نزدم یهو مریص شده زنگ زدم یه مدلی

2728
منم همینم الان که متاهل شدمم نمیتونم زنگ بزنم همه فک میکنن خودمو میگیرمو اینا ولی واقعا نمیتونم پ ...

من حس مزاحم بودن هم بهم دست میده. میگم نکنه طرف کار داشته باشه. من مزاحم باشم

باید هی تمرین کنی...مثلا به دوستاتو اقوام نزدیک زنگ بزن حتی ۵ دقیقه و صحبت کن...یا مثلا هرکسی به خون ...

بعضی وقتا که مجبورم به یکی زنگ بزنم قبلش الکی گوشی رو میگیرم دستم حرف میزنم و تمرین میکنم ولی باز وقتی زنگ میزنم میبینم نشد امشب مجبور شدم با یکی از فامیلای شوهرم حرف بزنم چندبار زبونم گرفت وسطشم اصلا نمیدونستم چی بگم یهو ساکت شدم الان انقد خجالت کشیدم الان پیش خودش میگه این دیگه کیه حرف زدن هم بلد نیست 😔

میشه برای حاجت دلم یه صلوات بفرستید شاید به خاطر دل پاک شما خدا حاجت منو هم داد   
2738
بهترین راه حل خوندن کتاب قدرت جذب دیگران از برایان تریسی دقیقا راجب تلفنی حرفزدن نوشته اخرش👍

ممنون که معرفی کردی اتفاقا دنبال یه کتاب خوب هم بودم مرسی❤

وقتی مجرد بودم همش از زیرش درمیرفتم ولی الان که متاهلم مجبورم زنگ بزنم واقعا برام یه معضل بزرگ شده&n ...

بخدا حاضرم راه دور برم طرفو ببینم تسلیت بگم اما زنگ نزنم

دماغ عملی نیستم..ولی آرزومه ..ای کاش میشد ب آرزوم برسم 

برعکس من خخخخ تلفنی انقدحرف های بزرگ بزرگ میزنم مامانم میخنده فقط یایکی ازم مشورت میگیره قشنگ حرف میزنم مامانم میگه تو ک مشاورهمه ی واسه خودت بلدباش زندگی کن خخخخخخ راس میگه خودم نیاز ب راهنمایی دارم بقیه روهم نصیحت میکنم اماحضوری موش میشم نمیتونم😂

اسی منم اینطوریم متاهلم هستم😩میدونی هول میشیم باس ریلکس باشیمو مدیریت کنیم انگار داریم با نزدیکترین فرد زندگیمون مثلا خواهرمون صحبت میکنیم،مثلا من با استادم میخواستم بحرفم اینطور میشدم الان دارم سعی میکنم رله باشم

😐قربون خودم که فقط بلدم فک بزنم  😂😂😂😂...  ببین تو باید برای خودت جلو اینه سخندانی کنی ...

آره باید تمرین کنم ولی حضوری خیلی ضایع بازی درنمیارم نمیدونم چرا وقتی تلفنی میخوام حرف بزنم انقد زبونم میگیره و نمیدونم چی بگم و خجالت میکشم 

2706