2733
2734

پدرم این حرف رو زد بهم😭

خودش عیاشی میکنه میره ویلاش 

میاد خونه مارو عذاب میده

مادرم بی اشتها شده و چند روزه لب به غذا نمیزنم 

من پرخاش کردم و داد و بیداد کردم 

چون مادربزرگم تمام وسایلم رو بهم ریخته 

منم میترسم مامانم چیزیش شه

برگشته به من میگه اون آقای به اصطلاح پدر 

گمشو از این خونه بیرون اگه ناراحتی😤😭

بهش نگفتم ولی 

آخه بی معرفت درک نمیکنی مادرم حالش بده 

اعصاب برام مونده که بخوام خوش اخلاق باشم 

مثل تو بیخیال باشم؟

من فقط بهش گفتم کجا برم؟

تو خیلی برام پدری کردی که اینجوری برا من شاخ و شونه میکشی😤

دیگه هیچی نگفت 

چون خودش میدونه چقد ظلم کرده بهم

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

مادرم هم دلم رو شکسته ولی خداییش اون کجا و این شمر کجا

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اولیک تیترو خوندم  فکرکردم همسرت اینطوری کرده  باورم نمیشه  پدری اینطوری  باشه

خانم  عزیز ،  میدونی  همین  زمانیکه  امضای منو  میخونی دیگه  تکرا  نمیشه🤔؟پس  واکن  اون  لبارو😁 یک  لبخند  بزن  غم غصرو بریز دور  🤩به اطرافیانت  لبخند  بزن  حتی  اگه  مصنوعی  باشه  بهشون  انرژی  میده بزار  تواین  دوران  سخت  حداقل  دیدن  تو  خوشحالشون  کنه😍🤩اونوقت  ازشادیا  اونا  خودتم  دوبرابر  شاد  میشی واین  سیکل  ادامه  پیدا  میکنه🤩🤩😍❤
ميگفتي غيرتت قبول ميكنه برم

چی بگم والله خواهر😭

من خودمم موندم

یکی نیس بگه من کجا باید برم لعنتی؟

2738

چقدر گنگ توضیح دادی عزیزم مشخصه خیلی ناراحتی

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
اخی شرایط متشنجه  کاش همه همدیگرو درک میکردن مخصوصا مامان باباها بچه هارو بچه های الان ک من ...

مامان باباها درک ندارن من مامانم خیاطی میکنه بهش پارچه دادم واسم بدوزه اول. کلی سرم منت گذاشت بعدشم ک دوخت منتظر یه تلنگر بود ک بهم بتوپه بهش گفتم یه ذره واسم تنگش کن گفت من نمیتونم ببر خیاط دیگه لباساتو نیار من بدوزم 

انگار از قبل برنامه ریخته بود ک یه چی بشه بهم بگه لباساتو نمیدوزم انقد دلم شکست

جلو مردم بهم اینجوری گفت

دِل نَزد تو اَست  اَگَر چِه دوری زِ بَرَم...♥️💙
اولیک تیترو خوندم  فکرکردم همسرت اینطوری کرده  باورم نمیشه  پدری اینطوری  باشه

بقرآن مجید راست میگم 

خود بابام گفت

میگفتی بیشتر از تو این خونه مال منه تو منو آوردی بدنیا و مجبوری شرایط آسایشمو تا سنی که بتونم مستقل ...

والله من انقد تعجب کردم فقط گفتم کجا باید برم یعنی؟😐

و این حرفی که شما میگی رو میزدم که الان مثل اون دخترایی که باباشون سرشون رو بریدن میشد سرنوشتم 🙄

خدا بهت صبر بده واقعا ناراحت شدم بگو خدا منو زده که کرده دختر تو سنگ میکرد بهتر از این بود که دختر بی غیرتی مثل تو میشدم که ناموس خودشو میندازه بیرون

خدایا چرا هر چی صدات میکنم صدام بهت نمیرسه باهام قهری من که جز تو کسی رو ندارم اگه تو دستم رو نگیری توبهم توجه نکنی من به کجا پناه ببرم خدایا بیشتر از توانم امتحانم میکنی دیگه طاقتم تموم شده نمیکشم مگه نمیگن خدا یه دری رو ببنده در دیگه ای رو باز میکنه چرا همه درات به روم بسته است خدا جز تو پناهی ندارم پناهم باش دستم رو بگیر منو محکم تو بغلت بگیر خدایااااااااااااااآااااااااااااااااااااااااااااااا.😪😪😪😭😭😭😭😭😭😭 
2706