2737
2739

نزدیک 180 ام با وزن73

شاید بخندید ولی حالمو درک نمیکنید از اینکه یه دقیقه بری بازار همون اول راه دو تا پسر رد بشند بگند ااا بلنده یا دختری رد بشه اینو بگه .رفتم دانشگاه تو راهرو دو تا استاد رد شدند یکی به اون یکی گفت چرا بعضی ها انقدر بلند اند؟؟!! البته اینو نگفت که من بشنوم و مسخره کرده باشه نه داشت معمولی به اون استاد میگفت و من شنیدم. تو مدرسه هم همینجور میگند برات مهمه شوهر ایندت ازت بلندتر باشه یا نه؟؟!!! میرم بیرون پسرا هم قد من اند یا کوتاهتر یا درصد کمی ازم بلندترند.دخترای دیگه هر دم و دقیقه عشق و عاشقی داشتند تو دانشگاه اون وقت من همون لحظه اول که میبینم قدش بهم نمیخوره بیخیال میشم.بیشتر از همه نگاهای سنگینه تیکه ها کنایه ها چقدددرررررر زیاد بوده تا حالا یه بار معلم شیمی مون منو برد پای تخته برای تمرین اولش که رفتم گفت فلانی قدت چنده؟؟!!!

و شروع کرد چرت و پرت گفتن.

داییم یه بار میوه تعارف کرد گفت تو زیاد بخور تو معدت درازه

شنیدم خالم بهم گفته دیوار

و....

هزارتا تیکه اخه چرا اینقدر قدم بلند شد؟؟ خب قدم عادی بود چی میشد؟؟!!

خواستم درد و دل کنم.

در سال 1400 من آرایشگر شدم آرایشگری میکنم. رانندگی یاد گرفتم . مدرک لیسانسمو گرفتم. شاییید سرکار رفتم. کلاس حفظ قرآن هم رفتم .

خوشبخالت من ۱۷۱ ولی قدتو دوست دارم بی خیال اینجا چون مردا اکثرا کوتاهن  به قدبلندا حسودی میکنند بی تدجه باش

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌

بیا یکمشو به من بده من ۱۵۸به زوووووور😂

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🥀 سابقه پنج بار تعلیقی😕اگه با نظرم مخالفی یه نفس عمیق بکش بعد تایپ کن منم جواب دندون شکن دارم اما میترسم جای دندون ،دل بشکنه پس جواب نمیدم🙏🏻💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

منم ۱۷۳ هستم خیلی مسخرم میکنن ولی بیخیال اکثرا از رو حسادت میگن 

ای خدای مهربان چنانچه من؛ پدرم؛ مادرم؛ خانواده و نیاکانم با افکار رفتار و کارهایمان خواسته یا ناخواسته از بدو خلقت تاکنون سبب آزردگی تو شده ایم اجازه بده  آنها را پاک کنیم تصفیه کنیم رها بشیم و تمام اون کارهایی که باعث این موانع در زندگی من شده اند و انرژی ها و امواج منفی رو پاکسازی و تبدیل به نور خالص کن و همینطور میشود یا مبدل السیئات بالحسنات... خدایا دوستت دارم؛ متاسفم؛ منوببخش؛ متشکرم.... خدایا شکرت بخاطر شادی هایی که از راه میرسند💕

قدبلندی ارزوی خیلیاست گلم شادباش.منم 170😍

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
2706