2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه باباااا نمیخوام اونجوری بترکه😂😂

خب دیگه نمیترکی 😆😆😆

در عالم بی وفا کسی خرم نیست   شادی و نشاط در بنی ادم نیست  آن کس که در این زمانه اورا غم نیست   یا ادم نیست  یا از این عالم نیست      خواهرای خوشکل التماس دعا   
2728
این پستو ببینن خودتم میترکی😂

به درک 

در عالم بی وفا کسی خرم نیست   شادی و نشاط در بنی ادم نیست  آن کس که در این زمانه اورا غم نیست   یا ادم نیست  یا از این عالم نیست      خواهرای خوشکل التماس دعا   
2738
نه باباااا نمیخوام اونجوری بترکه😂😂

سلام عزیزم میخوایین قطع بشین؟ خیلی ممنون که انقدر خوبین

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
ببخشید پیام میدم زیر تاپیکت چطور میشه کاربریمو بترکونم ؟! شما میدونی اصلا محیط اینجا دوست ندارم

میخواین تعلیق شین؟

خدایا دنیایت جایِ قشنگی نیست ، کاش به قلبم میدادی دستورِ ایست..........🖤™️                                                                                                      مهیار..........🖤™️
میخواین تعلیق شین؟

بله ممنون از لطف شما  سایت شده محیط یه سری انسان بی سواد که دست به قلم میبرن هی داستان مادر بزرگم گلبهار فعلا   که نصف داستان از نظر محتوا شرع عرف قانون مشگل داره وقتی هم اعتراض میکنم یه عده میان  شروع میکنن به فحاشی بی ادبی  بخدا  این سایت جای تمرین برای داستان نویسی نیست !!

سلام عزیزم میخوایین قطع بشین؟ خیلی ممنون که انقدر خوبین

عزیز دلی شما   خوبی و لطف از شماست

از  سایت شده محیط یه سری انسان بی سواد که دست به قلم میبرن هی داستان مادر بزرگم گلبهار فعلا   که نصف داستان از نظر محتوا شرع عرف قانون مشگل داره وقتی هم اعتراض میکنم یه عده میان  شروع میکنن به فحاشی بی ادبی  بخدا  این سایت جای تمرین برای داستان نویسی نیست

بله ممنون از لطف شما  سایت شده محیط یه سری انسان بی سواد که دست به قلم میبرن هی داستان مادر بزر ...

@نی_نی_یار_5     سلام میخوان تعلیق شن 🌹

خدایا دنیایت جایِ قشنگی نیست ، کاش به قلبم میدادی دستورِ ایست..........🖤™️                                                                                                      مهیار..........🖤™️