2737
2739

آشپزی برام سخته ولی دیگه باید انجام بده میشه بهم چن نوع غذا بگید؟؟؟که چی درست کنم؟اخه شوهرم خیلی رو غذا حساسه عصبی نمیشه ولی بالاخره رو ظاهر و مزه خیلی وسواس داره ینی اگه بد باشه هیچی نمیگه ولی هیچی هم نمیخوره فقط اه و او میکنه رو مغز میره میشه راهنمایی کنید به این عروس خانوم کوشولو😭😢

دوستان برام صلوات بفرستین💓چن تا مشکل دارم🌸لایک کنید منم براتون بفرستم🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ببین انواع کوکو هارو برای شام یادبگیر. هرچی رو میتونی قاطی کنی درست کنی. مثلا سیب زمینی رنده شده با هویج و نخودفرنگی پخته شده و له شده😂واقعا خوشمزس. دیگ تخم مرغ و ادویه هم که باید بزنی😐

بابا متولد 81 نیستم😂23 سالمه. نمیدونستم نام کاربری غیر قابل تغیره😂

ببین یه کلاس آشپزی برو....هم غذاهای متنوع یاد میگیری هم خوشمزه ان....اگه هم هزینه اش برات زیاده پیجای آشپزی تو اینستا زیاد که فیلم تهیه اون غذا رو هم گذاشته..می تونی ببینی...از الانم که خونه خودتونید غذاهارو خودت درست کن منظورم شام و ناهاره...دوسه ماهه آشپز خوبی میشی اگه هرروز اشپزی کنی

هرچه پیش آید خوش آید ماکه خندان می رویم😁😀

وای برا منم کم مونده فقط ده روز😊♥️

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤️هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤️این همنفسی چه حس و حالی دارد❤️در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤️
2738
خودت بری تو زندگی خودبخود غذاها میاد تو ذهنت. 

وایی انقد این حرفو شنیدم بیشتر استرس گرفتم اخه دس پا چلفتی هستم نمیتونم شامی وا میره سیب زمینی میچسبه به هم 

دوستان برام صلوات بفرستین💓چن تا مشکل دارم🌸لایک کنید منم براتون بفرستم🥰

سخت نگیر..میری تو خونه ات یاد میگیری‌.‌ ..همسرت هم کم کم به دست پختت عادت میکنه...منم زیاد بلد نبودم اما الان بعداز سه سال سر آشپز شدم😜😜😜😜

شکر خدا که درپناه حسینم(ع) که عالم از این خوبتر پناهی ندارد.
2706