2737
2734
عنوان

واای چقد بی کلاسن بعضیا اینجااااا

| مشاهده متن کامل بحث + 1091 بازدید | 61 پست

من هم واقعا این حجم از عقده ای بودن و کم سوادی و ناآگاهی برام سواااله😐😑 یه نفر یه سوال پزشکی داره که حتما نیتش بد نیست... اصلا این سایت واسه همین سوالات زنانه و علمی هست😑

از یک دی هیچ گونه تاپیکی نخواهم زد تا نی نی سایت اصلاح شود. این سایت هیچ احترامی برای کاربران قائل نیست و به درخواست آنها توجه نمی‌کند. #تحریم همگانی نی نی سایت ✌️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من هم واقعا این حجم از عقده ای بودن و کم سوادی و ناآگاهی برام سواااله😐😑 یه نفر یه سوال پزشکی داره ...

کلا عقیدم اینه که راجب هرچیزی باید اول از افراد تحقیق کرد چون روشن ترین منبع تجربیات شخصیه 

واسه اون کسی که فکر رفتنه/حتی دیوارای خونه هم دره...
2738
اارررره 

سلام تاپیک اخرمو بخونین دفعه بعد دسترسی خودتونم برای همیشه بسته میشه

با این تاپیکهای پای مزاحمها به سایت باز میشه  

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
جانم  بپرس  بودی تو تاپیک؟

نه نبودم گلم اسپری بی حسیی اثر داره؟کسی که زیاد داشته باشه براش مشکل پیش میاد؟کلن اصولش چیه که مشکل پیش نیاد

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       

شما باکلاسی؟

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
2706