2733
2739
عنوان

ب صاحبان اجاق گاز شیشه ای نیازمندیم😂

| مشاهده متن کامل بحث + 371 بازدید | 25 پست
من استیل خریدم راحت شدم شیشه ای خر است

هزار درصد

خودم...خواهرم...شوهر خواهرم....برادرم...زن برادرم.....برادر شوهرم...بهترین دوستام....بهترین افرادی که میشناسم....همکارام....همه کادر درمانیم....خسته ایم....نا امیدیم....لطفا توخونه بمونید...و اگر بیرون میرید ماسک بزنید...این فکر لعنتی که هر لحظه ممکنه یکی از این عزیزان رو از دست بدم....جهنم زندگی منه....لطفا هیزم به آتشی که در ذهن من روشن است نگذارید.‌‌.😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تازه رسیدم خونه...   یه کم تمیز کاری میخواد. چدنا رو با سیف باید بشورم...تنبلیم میاااااد

خخخ خوشگله مبارکتون باشه 😍ای تنبل پاشو شوهرت بیاد ببینتت نمیگه ای خدا چ زنی گیرم اومده؟😂پاشو دیگه.راسی منم اخرش راه حلمو پیداکردم سیف اسپری کردم روش بعدم با یه بافتنی نررررررم تمیزش کردم ک برق زد😍خیلی عالی بود اون بافتنیه

2740
خخخ خوشگله مبارکتون باشه 😍ای تنبل پاشو شوهرت بیاد ببینتت نمیگه ای خدا چ زنی گیرم اومده؟😂پاشو دیگه. ...

خخخخ فدااااات. خیلی ام دلش بخواااااد زن به این تمیزی    آره سیف عااااالیه واقعا. بافتنی هم پیشنهاد خوبیه،آفریییین

خدایا عاشقان را غم مده...شکرانه اش با من