2726

من خونه مامانمم وگرنه عکس میفرستادم.

بعد از هر وعده غذا با اسکاج و مایع ظرفشویی تمیز میکنم ،برای خشک کردنش فقططط از حوله استفاده میکنم.بررررررق میزنه همیشه

خدایا عاشقان را غم مده...شکرانه اش با من

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

به راحتی با یه دستمال نمدار سریع تمیز میشه 

خود گازمون یه مایع مخصوص و یه کاردک مخصوص داشت که راحت با اونا تمیز میشه

اکانت دوستم هست لطفا در مورد تاپیک های 99 به قبل سوال نفرمایید.

هر روز از سیف اسپری سفید استفاده میکنم

هفته ای یه بارم وقتی میخوام هودمم که شیشه ایه با شیشه پاک کن پاک کنم به اونم میزنم

زندگی میگن برای زنده هاست اما خدایا بس که ما دنبال زندگی دویدیم بریدیم که💔هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت💔
هر روز از سیف اسپری سفید استفاده میکنم هفته ای یه بارم وقتی میخوام هودمم که شیشه ایه با شیشه پاک کن ...

قطعت کنم؟خجالت میکشم☹

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

من چن ساله دارم وکامل پشیمونم فقط شیکه...یه قطره اب هم بیوفته لک میشه شاید روزی ۳ ۴بار با شیشه پاک کن تمیز میکنم اگرم چرب شه یه اسکاج نرم با مایع طرفشویی نیکشم و دستمال خلاص ولی همیشه هی لک لک اب

خودم...خواهرم...شوهر خواهرم....برادرم...زن برادرم.....برادر شوهرم...بهترین دوستام....بهترین افرادی که میشناسم....همکارام....همه کادر درمانیم....خسته ایم....نا امیدیم....لطفا توخونه بمونید...و اگر بیرون میرید ماسک بزنید...این فکر لعنتی که هر لحظه ممکنه یکی از این عزیزان رو از دست بدم....جهنم زندگی منه....لطفا هیزم به آتشی که در ذهن من روشن است نگذارید.‌‌.😔
من چن ساله دارم وکامل پشیمونم فقط شیکه...یه قطره اب هم بیوفته لک میشه شاید روزی ۳ ۴بار با شیشه پاک ک ...

من استیل خریدم راحت شدم شیشه ای خر است

وخدایی که نگه داشت دلم را از غم .......;وانگهی گفت کمی صبر و مدارا تا دم........🌼🌼

من کلا از شیشه ایش فوبیا داشتم 

نخریدم 

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2706