2737
2734
بعدشم گذاشت رفت الان من باید چی کار کنم خانوادم نمیدونن بابامم خیلی غیرتیه😭😭😭 قبول کنم؟؟؟😭😭😭

وااااااااااااای هرگز قبول نکنی ها ، این آدم تهديداش تمومی نداره ، میخوای بشی برده جنسی دست اون ???? چرا ارزش خودت و میاری پایین آخه ! 

تقصیر خودته که پیشش ضعف نشون دادی ، اون فهمیده خانواده ات تعصبی هستن ، الآن تنها راه کارت اینه که باهاش کات کنی و بهش بگی همه چیز و به خانواده ات گفتی تا جرات نکنه دیگه بخواد ازت سواستفاده کنه ،یا بهش بگو اگه خانواده ام بفهمن اول خودت و چال میکنن حضرت آقا 😒, در ضمن گیرم بیاد به بابات بگه و اونم به غیرتش بربخوره نهایتش یه چند تا سیلی بخوری دیگه بدتر از این نیست که بشی آلت دست اون عوضي ، قدر خودت و بدون و خودت و به خدا بسپار ، این واسه تو شوهر بشو نیست ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوخی میکنییییی .چرا فکرمیکنم این تاپیک سر کاری هست 😞در هر حال بهش بگو غلط زیادی نکن و می ری به پلیس به جرم تهدید شکایت میکنی و اگه تونستی واقعا شکایت کن بعدم میگی بابات غیرتی هست میخوای بری یه مدرکی بهش بدی که تا آخر عمرت ازت باج بگیره

2728
2738

حالا که ندادی تهدید میکنه به درک مردک بیشعورررراگه دادی دیگه ولت میکنه میره سراغ افتاب مهتاب ندیده

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
یهو داد زد گفت گیریم که حرفات راست خوب که چی ،فکر کردی دسته خودته تو هر چی میگم باید گوش کنی به چه ح ...

هیچ غلطی نمیتونه بکنه .دختر خوب سیم کارتتو خاموش کن دلت به حال مادر پدر بد بختت بسوزه ‌‌‌‌با خون دل بزرگ نکردن که بری بدی .عزیزم قدر خودتو بدون نترس .فقط تهدید تو خالیه .بازم بگه به بابات میگم بگو بابام پدرتو درمیاره ک داری بیا جلو 

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یهو داد زد گفت گیریم که حرفات راست خوب که چی ،فکر کردی دسته خودته تو هر چی میگم باید گوش کنی به چه ح ...

اشکال نداره نترس این آدم اگه بری باهاش بخوابی بازم بدتر ازت نقطه ضعف میگیره کات کن 

خدایا خودت خیر و صلاح زندگیمو رقم بزن و بهم ابرو بده-میشه برای حاجت روایم صلوات بفرستید🌸اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم🌸
2706