2737
2739
عنوان

کمککک موهام بهم نمیاد😭😭😭😭😭

421 بازدید | 19 پست

بچهااا

موهام بلند بود بخاطر موخوره پسرونه کردم

الان یکم بلند شده دوباره موخوره گرفته

اصلا کوتاه بهم نمیاد

خیلی زشت میشمممم😭

چ کار کنم ؟

غیر کوتاهی هیچ راه دیگ ای نیس برای موخوره؟

کمکم کنید با موهای کوتاه خیلیییی زشت مشمممم

من خعلی وختع قید موخورع رو زدم/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
2738
بابا من تا ریشه موهام موخوره میشه

خو مال همع همینجورع/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/
موخوره مگه تا ریشه رفته بود؟  با نوک گیری حل نمیشد؟  ولی غصه نخور  موئه دیگه بلند ...

اره تا ریشه حدودا

خب الان ک یکم بلند شده دوباره موخدره شده

خیلی زشت شدم با موی کوتا😭

خب استرس نداشته باش از سشوار و اتومو کمتر استفاده کن موهاتو کم باز بزار و روغن درمانی و سرم مو استفاده بکن ک موخوره نگیره موخوره از خشکی میاد رطوبت رسانی کن موهاتو وه اینکه بزار بلند بشه موهات مث قبل چرا پسرونه زدی خب حداقل مصری میزدی یا تا شونت میزدی

راهش فقط کوتاهیه ولی بعدش مراقبت میخواد بالش ساتن یا کلاه ساتن درست کن موقع خواب بکش سرت شونه و برس ...

ببین

کوتا ک کردم

ماسک مو خریدم

شامپوی مخصوص

آرگان

روغن بادام تلخ

بازم موخوره شد

اگ قیافمو ببینی با موی کوتاه😑

2706