2737
2739

عالیه😂😂😂😂😂

هروقت دلم میگرفت دردلامو به یکی میگفتم الان دلم ازهمون یه نفر گرفته اینو به کی بگم؟؟؟                        کاش یه نفر بود که منو دلتنگیامو درک میکرد                 یکی که فقط مال من بود و بس..‌‌.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
گفته بودم ک مادر شوهرم چیکار کرده تو اینستا الان شوهرم اومد این کامنتو گذاشت ب نظرتون چطوره

لهش کرده که باووووو

دمش گرم👌😍

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2738
لهش کرده که باووووو دمش گرم👌😍

ذوق میکنی لهش کرده؟

کارما چه سوسول بازیه...؟!فقط اباالفضل بزنه کمرت به حق پنج تن...😑🤭                                                                                                        
ذوق میکنی لهش کرده؟

منکه نمیدونم مادرشوهره چکار کرده میگه یکارایی کرده دیگه

منظورم اینه جواب دندان شکنی بوده اوکی؟ 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
قربونتون برم بچه ها خخخ خواستم ببینم از نظر بقیه ام همون قدر خوشحال کننده است ک از نظر من هست

آره عاااالی بود 

حالا یه سوال 

راز موفقیتت چیه که شوهرت انقد دوستت داره ؟

من حس میکنم همسرم به قدر کافی دوستم‌نداره اصلا اعتماد به نفس ندارم 

وکیل دادگستری و عضو کانون وکلا هستم .سوال حقوقی داشتید میتونم کمکتون کنم 
2706