2733
2734

تو بیمارستان اسم پرسیدن ازتون ؟بچه اولمو پرسیدن خاسم ببینم الان چطوریه ؟برا شناسنامه میپرسن هرچی گفتی دیگه همون میشه یا باید بری ثبت احوال 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تا پارسال که تو بیمارستان برگه میدادن

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
2738

كلا پروسه شناسنامه گرفتن چجوريه؟

همون لحظه صادر ميشه؟

لطفا در جواب كامنت هام نگيد خوش به حالت.. از بار منفي اين عبارت بدم مياد🙏🏻كاربري دوممه، به خاطر بيان نظرم درباره مسائل اقتصادي تركوندنم!!!!
بله تو بیمارستان اسم پرسیدن گفتن 10روز دیگه برین فلان جا شناسنامشو بگیرین

یعنی همون اسمی ک دادین بیمارستان بعد رفتیم شناسنامش گرفتین همون بود یا اونجا دوباره میپرسن 

یعنی همون اسمی ک دادین بیمارستان بعد رفتیم شناسنامش گرفتین همون بود یا اونجا دوباره میپرسن 

همون اسمی که تو فرم بیمارستان پر کردیم.رفتیم شناسنامه حاضر ود دیگه چیزی نپرسیدن همه مدارکو بیمارستان تکمیل میکنه خودش میفرسته

بچها من چیکار کنم دلم پسرمیخواست مامانم نذرکرده بوده اگه پسرشه اسمشو امامی بزاریم منم امامی دوس ندار ...

بذار امیرسام امیر ارسلان  از این مدلا

من مسلمان نیستم دوست عزیزم، گرایش دینی من با اکثریت ایران متفاوت است پس نظرهایی که میگذارم خالی از در نظر گرفتن مذهب تشیع یا تسنن و در کل اسلام است،بنابراین به خشونت و اهانت و تحمیل در پذیرش دین خود نسبت به بنده نپردازید! 
2706